Mekan Önerisi: Boon Cafe ;)

2
4556

Benim için önemliyse ‘O’ yer, ‘O’ kişi, ‘O’  mekan tüm yollar kısalır gözümde. En uzak yer bile en kısadır. Beni bilenler çok iyi bilirler bu huyumu. Ne hava şartları engeldir gidişime ne de biri! Bu hep böyle oldu taaa ki bu seneye kadar belki bende diğer insanlar gibi hassasiyeti bir yana bırakıp, uzatmalıydım tüm yolları, herkese, her  şeye… Bilemiyorum doğru mu yanlış mı ama hala aynıyım, hala önem verdiğim şeye, kişiye, eşyaya, yere tüm yollarım kısa. Bu böyle devam edecek gibi…

Bugün size ilk gidişimle birlikte hayran olduğum yeri Boon Cafe’yi anlatacağım. Orası benim evime kç km imiş hesabını yapmadan gideceğim mekânlar arasına bir yenisi daha eklendi. Zaman ayırmak , gitmek ve yapmak.. Bunlar için tek bir şey gerekli: İSTEMEK ;)

Boon Cafe tam tamına Boğaz Köprüsünü yatay açıda görebileceğiniz çok şık, nezih bir mekân. Sosyal mecraları benim gibi sık kullananlar bilirler paylaştığım fotoğrafları. O kadar çok kişi sordu ki bloga eklemeden edemedim. Serpme kahvaltısı tam ve yeterli, yemekleri sosyal medyada övgüyle bahsedilen Boon kafe yaz akşamları nasıl güzel oluyordur (: Kahvaltımızı edip, dışarıya çıktığımızda yaz görünümlü kış soğuğunu hissettiğimizi itiraf ediyorum tabi. Ama yine de kahvemi yudumlarken ruhumun dinlendiğini hissettim! Demem o ki mutlaka uğrayın. Benim için de boğazı kahvenizle birlikte fotoğraflayın (:
elifkubragenc
Hi everyone!

if u came to Turkey / Istanbul, u have to see this place. This is most beautiful place that i have seen ever in Istanbul / Çengelköy. Boon Cafe & Restaurant has a beautiful landscape. You can see obviously to Bosporus bridge. I can not imagine how it would be nice summer evenings… if u go there without me, pls take a pic and send me w/ social media (: love u..xx..

Elif Kübra Genç

 

 

IMG_4099 IMG_4119istanbulIMG_4218elif kübra genç ekgencistanbul

Palto//Coat: Havvanur Yay 
Fotoğrafları bu kez ben çektim :) 

Paylaşın
Önceki İçerikMor & Pembe
Sonraki İçerikÇekiliş: Huşe Giyim
Lojistik ve işletme mezunu, İstanbul üniversitesinde sosyoloji okumaya devam eden, giyinmeyi seven, moda kıyafet üzerine yorum yapmayı seven, Sosyal medyacı ve zor beğenen biri (:

2 YORUMLAR

CEVAP VER