Genel

Perihel Art

Merhabaa sevgili okuyucularım (:

Günlerden bir gün yine instagram ( dm) mesajlarını kontrol ederken tanıdım PerihelArt kurucularını. . Bildiğiniz üzre blogların en önemli en özel en anlamlı kısmı : Fotoğraf
Bugün size başarılı bir çiftten bahsetmeye geldim. Ramazan beni epey zorluyor bu yüzden yazmak istediğim konulara yoğunlaşamıyorum. Ama yinede sormak istediklerinizi her mecradan yazabilirsiniz.

Gelelim PerihelArt’a . . . Ne demek bu Perihel. .

Perihel,  küçük bir gezegenin güneşe en yakın  oldugu nokta demek… Güneşe yakın olan gezegen birden fazla güneşin doğuş ve batışını görür..  ”O” gezegenin Küçük Prens’in gezegeni olduğuna inanmışlar. Küçük Prens’ in yalnızlığını ve küçük dünyasını simgeleyen gezegen onların ilham kaynağı olmuş . . . (:

PerihelArt, modern bir çizgi yakalamayı hedeflemiş ve başarmış iki hayat arkadaşına ait bir fotoğraf ve video şirketi. Ömer Bey’in yönetmen olması yaptıkları işleri biraz daha özel ve film tadında yapıyor . Burcu hanımın derin hayal gücü, kadraj anlayışı ve profesyonel fotoğrafçılığı ile birleşince ortaya şahane işler çıkıyor.

Sevgili Ömer ve Burcu hayalleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor ve çok güzel işler yapıyorlar.
Eğer fotoğraf veya video çekimi düşünürseniz iletişim bilgilerini de bu posta ekledim. (;

PerihelArt Fotoğraf ve video Studio § Art
İLETİŞİM : 
http://perihelart.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 Elif Kübra Genç.

To Top