Genel

Kitap Önerisi : Ra’nın Sırrı ile Şifa Anahtarları

Geçtiğimiz haftalarda Mine Şule Enhoş’un yeni çıkan kitabı ‘Ra’nın Sırrı ile Şifa Anahtarları’ için kutlama yemeğindeydik. Yazmaya henüz fırsat bulabiliyorum.

Kitabın kutlama yemeğinde bir araya geldik. Mine hanımın özenle yazdığı ilk kitabı için kalbi kıpır kıpırdı. Bizlerde bu mutlu gününde yanında olduk. Eğer bireysel gelişim ile ilgileniyorsanız, hali hazırda seminerleri devam ediyor bilginize (;

biz

Kitap içerisindeki tüm resimleri çizen Meltem Atıcı, Mine hanımı en güzel şekilde fotoğraflayan Merve Atıcı Yıldırım, Menajeri, Editörü Nilay hanım, kitabın yazarı Mine hanım ve ben (:

Florya Şazeli Steak House ‘da güzel bir yemek eşliğinde kitap hakkında konuştuk. Ben spoiler vermeyi sevmem. Bu yüzden pek kitap yazısı da yazmıyorum. Yazanları da okumuyorum. Çünkü bence keşfedilecek o şahane dünyadan bir ipuçu görmek istemiyorum. Kendim keşfetmek, yaşamak, hayal etmek istiyorum. :) Bence sizde böyle yapın. Çok keyifli oluyor. . .

şazeli

O zaman  kitabın arka kapağını sizlerle paylaşıyorum.

“Ra’Nın Sırrı Rab İsminde Tecelli Eder. Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim? Hz. Allah İlk Önce Dünyaya Gönderilecek Tüm Ruhları Yarattı Ve Onlara Hitaben; “Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim?” Diye Sordu. Hz. Allah İçin Her İnsan Bir Halife, Her İnsan Bir Elçidir. Bütün Ruhlar Er Ya Da Geç İstisnasız “Bela” Diye Yanıt Verdiler Bu Soruya, “Bizim Rabbimiz Sensin” Dediler. Bizim Rabbimizsin. Bize Her Şeyi Öğreten, Bildiren… Gerçek Öğretici… Tek Öğretici… Kutsal Işıksın… Dünyaya Geldiğimizde Bu Vermiş Olduğumuz Sözü Unuttuk. Okumakta Olduğunuz Bu Kitap, Bu Ahdi Hatırlamak Ve Ruhları Yeniden O Ana Götürerek, Rabbin Ve Öğreticinin Allah (C.C) Olduğu Gerçeğini Anlatmak Amacıyla Yazılmıştır. Kalp Gözünüz Açıldığında, Akıl Nurunuz Aydınlandığında İlham Alabilir, Bilmek İstediklerinizi Yüce Yaradan’Dan Melekler Yardımıyla Öğrenebilirsiniz. Ruhunuz Dirilir, Kıyametiniz Yani Kıyamınız, Ayağa Kalkışınız Gerçekleşir Ve Asla Eskisi Gibi Olamazsınız. Uyanmaya Ve Yükselişe Geçmeye Hazır Olun! Kur’Ân-I Kerim’İn Nuru Ve Feyzi İle… “

Ra'nın Sırrı ile Şifa Anahtarları

Ra’nın Sırrı ile Şifa Anahtarları

Bireysel gelişim kategorisinde yer alan Ra’nın Sırrı ile Şifa Anahtarlarını merak edip almak isteyenler D&R internet sayfasına bakabilirsiniz. (;

Sevgi ile kalın..

10 Comments

10 Comments

 1. Gülfidan

  Oca 13, 2016 at 21:59

  Yazılarınız ve giyiminiz harika takibinizdeyim :)

 2. ebrarbera

  Oca 13, 2016 at 23:13

  Sizi hayranlıkla takip ediyorum

 3. Sumeyye

  Oca 14, 2016 at 12:05

  Bize armağan edilen Kuranı Kerimi tam anlayamiyoruz Çünkü hakkıyla okuyup anlamaya çalışmıyoruz ilk emir “oku” emrini yerine getiremiyoruz malesef ?

 4. mervenur

  Oca 14, 2016 at 13:33

  Bu kitabı ben okudum çok güzel

 5. aybikekonuk

  Oca 15, 2016 at 13:02

  Kitap hakkında yorum yapıp iyi veya kötü önyargı bırakmamanız gerçekten çok güzel bir şey. En yakın zamanda okuyacağım kitabı :)

 6. Esra

  Oca 15, 2016 at 19:23

  Sizi yeni takip etmeye başladım tavsiye ettiniz kitabı muhakkak okuyacağım. Başarılar diliyorum.

 7. Gülsenem Şişko

  Oca 15, 2016 at 19:52

  Tavsiye için çok teşekkürler. Okumak lazım aslında içeri hoşuma gitti ?

 8. Zehra Karadeniz

  Oca 15, 2016 at 19:58

  Tavsiyeler icin teşekkürler ?

 9. Esra Usta

  Oca 15, 2016 at 20:57

  Kitap tavsiyeniz çok güzelmiş.Okumak için sabırsızlanıyorum ve merak ediyorum.Teşekkürler?

 10. emine

  Oca 16, 2016 at 13:06

  Tavsiyeniz için teşekkürler elimdeki kitap biter bitmez okuycm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 Elif Kübra Genç.

To Top