Genel

Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularım

Ben odama girdiğimde yaptığım ilk şey genellikle mum yakmak olur. Çünkü mum havadaki kötü kokuyu alır. En sevdiğim şey kokulu mumlar ve çiçekli kokulardır..
Bana bu hafta kocaman bir koku ( mutluluk )  paketi gelmiş. Mutluluğumu ifade edemeyeceğim (: Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularımdan size bahsedeyim hemen.

İspanya’da “Véronique” markalı kokuları Valensiya’da ürettiriyor Ekoz kozmetik. Dolap içi kokuları ile spor salonunda, arabada, odalarda vb yerlerde kullanılabilir.

Ekoz Kozmetik'ten Gelen Kokularım

Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularım

Peki Nasıl Kullanmalı ?

Kokulu ürünler kullanılmadan genel temizlik yapılmalı.
Ürünleri bekletmeyin, devamlı uygulayın.
Koku uygulanacak hava, ısı, hayvan ve eşyaların durumuna göre değişiklik gösterebilir.
Kokuları birbirinden uzakta tutmanız tavsiye ediliyor.
Askılı kokuları dolabınızda kullandıktan sonra etkisini yitirdiğini düşünüyorsanız paketinden çıkararak bir vazo içerisinde kullanarak ömrünü uzatabilirsiniz. Etkisini artırmak için iğne ile üzerine delikler açarak kullanabilirsiniz.

ekoz kozmetik

ekoz kozmetik

Çubuklu kokuları ilk kullanışım olacak.Kokuları yoğun gelirse çubuk sayısını azaltarak; yoğunluğu azaltıp, ayrıca kullanım sürelerini de arttırabilirsiniz.
Etkisini arttırmak için çubukları kuruduklarında ters çevirebilirsiniz, ayrıca çubuk sayısını da arttırarak etkilerini arttırabilirsiniz.
Çubukları şişeye ayrık yerleştiriniz, dolayısıyla birbirlerine yapışık olmamasına özen gösteriniz. Mesela şişe içerisindeki koku bittikten sonra çubukları dolap veya ayakkabılığa koyabilir böylelikle bir süre daha kullanabilirsiniz…

Ben bir haftadır her dolaplarımı açışımda inanılmaz güzel lavanta kokusu ile karşılaşıyorum. Çok beğendim (: Hele hele de küçük tavşancık vanilya kokuları beni benden aldı. Vanilya kokusunu mumlarda da çok seviyorum. Bu kokuları kapalı alanlarda kullanın ki daha uzun ömürlü olsun demeden geçemiyorum. İncelemek için şu linke tıklayabilirsiniz diyorum ve mutlu haftalar diliyorum…

http://www.ekozkozmetik.com

ekoz kozmetik

ekoz kozmetik

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 Elif Kübra Genç.

To Top