Şam Kahve

2
2361

Uzun zamandır mekan önerisinde bulunmamıştım sizlere. Gönül isterdi ki dünyanın en güzel şehirlerinde en güzel kahvecilerini gezip tadmak ve yazmak ama olsun bir gün o da olacak inanıyorum ♥ (:

Gezip gördüğüm tadına baktığım her şeyi anlatayım, yazayım istiyorum. Beğendiğim yerleri yazdıktan sonra tekrar tekrar oraya gittiğimde yazılarımı takip edenlerle karşılaşmak beni mutlu ediyor doğrusu. ‘Eğer dünya tek bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu.’ diyor Napolyon Bonapart. Bu şehir ki onu övmekle bitmez. İstanbul’un en kalabalık en sevilen semtinde, Fatih’te yepyeni bir yer : Şam Kahvesi

Dekorasyonun en yeni trendi ahşap, kafeye şahane bir hava katmış. Koltukların renk seçimi ve ahşap ile uyumunu çok sevdim.♥ Kurabiyeyi çok seven biri olarak tabiki mevcut kurabiyelerinden denedim. Oldukça lezzetliydi. Yanında Osmanlı Kahvesi tercih ettim. Kahvenin çok lezzetli olduğunu düşününce daha büyük bardakta servis edilmesi gerektiğine kanaat getirdim. (: Şam kahvesi denemek üzere başka bir gün gitmeyi düşünüyorum.

Eğer Fatih’ e yolunuz düşerse, ferah bir yerde kahve içmek isterseniz bence uğramalısınız.

sam kahvesi fatih

osmanlı kahvesi elifkubragenc şam kahvesi sam-kahvesişam kahve_istanbul_fatih
şamkhvbensamkahvesisn

2 YORUMLAR

CEVAP VER