Haşema hakkında (:

2
1659

Kocaman bir merhaba ile selamlıyorum sizi sevgili okur,

Kim derdi ki Elif bir gün Haşema hakkında yazı yazacak. Biliyorsunuz benim hayatımda hiç tercih etmediğim, edeceğimi de düşünmediğim bir deniz ya da havuzda giyilen ürün.. (:
Fikrimce denize gireceksen ıssız, sakin yerde ne ile girersen gir. Gerçi ben herkese saygılıyım istediğiniz yerde, istediğinizi giyinin yahu kime ne! Ama bu bana gelen normal haşemalardan farklı. Yoksa tercih etmeyeceğimi biliyorsunuz (:

Gelelim bu kadar karşıyken neden haşema tercih ettiğime?

Güzel ülkemde çok kısıtlı sayıda hatunlar plajı var. E şahane güzellikteki o mavide denize girmeden ölmek istemedim. Nasip olurda Kelebekler Vadisi’ne giderde kafama göre denize gidecek yer bulamazsam diye araştırırken denk geldim. Hem sade, hem eşofmana benzer, abartısız modellere bakarken buldum bu tatlı renkleri… Fuşya – Lacivert uyumunu zaten çok severim.♥ Daha hiç giyinmedim.(: Giyince deneyimlerimi yoruma eklerim.

Ben hiç ilgilenmediğimden incelememiştim de haşema modellerinde çeşitlilik epey artmış. İnternet üzerinden de yüzme giyimi için bolca model buldum. Dediğim gibi herkesin bakış açısı, zevki, tercihleri farklı ama her bütçeye uygun haşema modelleri http://www.tiklaalbeni.com ‘da fazlasıyla çeşit var. Eğer bu yaz rahat denize girecek bir yer bulamazsanız ve o güzelim deniz mavisinde denize girmek istrseniz siteyi inceleyin derim. Bana çok hızlı ulaştı. Bu hafta sonunu iple çekiyorum. (:

Şuraya eklemek isterim ki ben o kadar karşıyken gittiğim termal yerlerde pek çok tesettürlü olmayan ama haşema tercih eden kişilerle karşılaştım. Eskiden ailemle her sene termal otellere giderdik. Aile tatil anlayışı bir başka (: Fakat artık benim için tatil diye bir şey yok ben hep yollardayım. Yollar benim yaşam biçimim oldu. Eve gelip valizimi değiştirip çıkıyorum. Yollarda olmak çok güzel. Yeni yerler görmek çok güzel..

haşemaa

2 YORUMLAR

CEVAP VER