Genel

Setret.com ile Kolay Alışveriş

Merhaba herkese,

Son zamanlarda herkesin birbirine sorduğu soru ‘ Bunu nereden, hangi siteden aldın ? ‘ oluyor. Çok kişi alışverişlerini artık arkadaşlarının gönderilerinden ya da internet sitelerinden temin ediyor. Öyle ki yeni evlenen arkadaşlarım tüm evini hiç zahmet girmeden internetten sipariş ediyorlar. (:

Kıyafet için de aynı durum söz konusu. Tabi artık geçmiş yıllara göre çeşitlilik arttı. Herkes aradığı her şeye ya da tarzına uygun kıyafetlere her an ulaşabilir oldu. Yani tesettür giyim siteleri de arttı çeşitliliği de… Her siteye tek tek girip araştırmak yerine tek bir site üzerinden kolayca aradığınız ürüne ulaşmak isterseniz; benim web sitelerini araştırırken denk geldiğim  setret.com’a göz atabilirsiniz.

Sloganlarından da anlayacağımız gibi tesettür giyim sitelerini bir araya toplamışlar ki tüm ürünlere rahatlıkla erişip, fiyat, beden ve renk kıyaslaması yapabilelim. Ben bol paça pantolon arattım sayfada ve pek çok modelle karşılaştım. Aslında zamandan tasarruf için gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Çünkü maalesef zaman hızlı akıyor ve tek tek mağazalarda bir şey aramaya çıksam bulamıyor, alamıyor ve geri dönüyorum. Setret.com a ‘bol paça pantolon’ yazdım. Ürün üzerine tıklayınca doğrudan sitesine yönlendiriyor. Bu da insana güven veriyor.

Aşağıda ben ürün olarak ‘triko’ arttım ve triko kategorisinde ‘siyah’ renkli olanları ‘pahalıdan ucuza’ sıraladım. Gördüğünüz gibi epey kolay… (:

Daha yeni bir yerde okudum. Türkiye, Dünya’da en çok sosyal medya kullananlar arasında 6. sıradaymış.  Kim bilir bir yıl sonra, ya da siz bu yazıyı okurken kaçıncı sırada olacak. Zaman değerli dostlar iyi kullanmak gerek!

Siz de eğer zamandan tasarruf etmek, bilgiye ve aradığınız ürüne hızlı erişmek istiyor, hemen de satın almak istiyosanız  www.setret.com’ a tıklayıp, bakabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 Elif Kübra Genç.

To Top