Jewelry Shopping Fest İstanbul

Home / Genel / Jewelry Shopping Fest İstanbul
Jewelry Shopping Fest İstanbul

  Bu gün Lütfi Kırdar’da   Jewelry Shopping Fest’e katıldım. Bayanlar için takının öneminden bahsetmeye lüzum yok sanırım. Yıllardır blogunu severek takip ettiğim Styleboom Own The jewelery standın da boomerlar ile mücevher ve moda sohbeti için oradaydı.
@styleboom  yani Burçin hanımla tanıştık, itiraf etmeliyim ki kendisinin bu kadar samimi olacağını düşünmemiştim.Hem blog hem stil hakkında konuştuk.Samimiyetiyle gönlümü 2.kez fetheden boom diyor ki ‘blog yazıyorsanız kendiniz için yazın ve özgün olun’..

Benimm Own The jewelery tercihim bu şahane vav bilekliği oldu  :

ve tabiki Styleboom benim kadrajımdan Şahane MyBestfriends eteği ile (:Fuarda ki başlıca isimler şöyle ;Atasay, Chintemani, Murat jewelry, Euro Diamond, ByGold, BArocco Silver..


Tasarımlarını çok beğendiğim ve hiç bir yerde eşine rastlayamayacağınız  modeller Chintemani de. Özellikle deri bileklik severlere şiddetle tavsiye ederim.

 


 Own The jewelery standından beğendiklerim..Tam pırlantalardan ayrılmanın hüznüyle yola düşmüşken elime tutuşturulan broşür de ki bir diğer mücevher fuarıydı (: 

OUTLET MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ 05-11 ŞUBAT tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze deymiş. %50 indirimli pırlanta almak isteyenler daha 3 gününüz var benden söylemesi ;) bizzat gittim gördüm. . .

Leave a Reply

Your email address will not be published.