Modanisa 3.yaş Kutlaması ve Online Defile İle Türkiye’ de Bir İlk !

Home / Genel / Modanisa 3.yaş Kutlaması ve Online Defile İle Türkiye’ de Bir İlk !

 28 Mayıs günü Modanisa 3.yaş gününde online defile ile Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirdi.   20 ‘nin üzerinde tasarımcının ürünlerinin satış da olduğu , yurt içi ve yurt dışında çokça tıklanan Modanisa.com , 3.yaş gününde  gerçekleştirdiği defile ile tam 50 ülke tarafından izlendi. Biz moda bloggerları ve davetliler ile bu heyecanı canlı canlı paylaştık.
 Pınar Şems, Ayşen Özen, Pınar Akşam, Zeynep Bilyay, Esra Betül, Minel Aşk, Mustafa Dikmen gibi tasarımların yer aldığı  defile Studio Vogue ‘ da şık bir kokteyl ile başladı.
Moda bloggerlarına defileye katılmaları için fırsat verdiklerinden kendilerine kocaman teşekkürlerimi sunarım (:

 

 Defileye katılan davetliler arasında Ala dergi moda editörü  Hülya Aslan, tesetturgiyim.com editörü Merve Uzun, Hayyat Dergi Yazarı Tuba Saraçoğlu , yesiltopuklar.com editörü Türkan Eraslankılıç, stil danışmanı Esra Seziş, moda tasarımcısı Esin Ertan ve bu özel günde bana styling yapan tasarımcı Havvanur Yay, Şüheda Aydın, Elif Almak daha ismini sayamadığım değerli misafirler ile birlikte Modanisa çekilişinde defileyi izlemeye hak kazanan tahliler :)
Defileyi beklerken heyecanlı bizler..

 

 
Defile röportajdan röportaja koşturan Pınar Şems’in tasarımlarıyla başladı :) çok candan, çok yeteneklisin sevgili Pınar Şems..

 

Zeynep Bilyay
Fİkrimce farklılığı ile ön plandaydı Zeynep hanım..
Pınar Akşam  Defilede çok azını izlediğimiz modellerin bu kadarını görmek bile bana yetti. Elbisede sadeliği severim bakmayın o gün çiçeklendiğime (:
 
Mustafa Dikmen
Hayli özenmişti Mustafa bey defile için..

Ayşen Özen
Pudra elbisenin asilliği herkesi büyüledi.

  Defilenin online olması bir çok kişi tarafından evde bilgisayar başında izlenebilir olması cezbediciydi.Fakat tasarımcıların koleksiyonda kullandıkları elbiselerin birbirine benzer olması üzücü.Sosyal medya da da hayli dikkat çektiğini gözlemledim. Tesettür tasarımlarını böyle muazzam bir defile ile insanlara sunan ve ince detayları yakalayan Modanisa defilesini kendi kadrajımdan sizlere sunmaya çalıştım. Sağlıcakla kalın..

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.