Ninemin Dolabı

Home / Benim Stilim / Ninemin Dolabı
Ninemin Dolabı

Ninemin dolabı, tesettür giyimde de ucuza giyinebilmeniz için dünyanın dört bir yanında tasarlanmış kıyafetlerden esinlenerek bu kıyafetlerin en iyi yönlerini alıyor, yapıyor ve satışa sunuyor.

Araştırma yaparken karşıma çıkan ninemin dolabı herkesime hitap ediyor, yakın zamanda büyük beden üretimi de yapacaklar. Yapılmayanı yapanların değeri yüksek gözümde biliyorsunuz ki.. Keten tunik bulabilen var mı aranızda? Hiç sanmam. Keten, uzun kollu, düğmeli tunikleri bizzat inceledim ve çok beğendim. Şimdi çıksak piyasaya gezsek tüm tesettür mağazalarını bulamayız ‘’keten tunik’’. Yazın kurtarıcısı ve inanılmaz uygun fiyatlara satıyorlar!

keten tunik

İsmi orijinal, ürünlerin sunumu orijinal (:  Gerçekten de ninesinin dolabından giyiniyormuş Nergiz (:  Fotoğrafların izinsiz kullanıldığı popüler bir dönemdeyiz, fotoğraf hırsızlığı hala devam ederken, şahane bi yöntemle yüzünü kamufle etmiş. Tabiî ki hayvanlar ile..Hayvanlara olan zaafımdan sanırım ama ilk gördüğüm anda bayıldım bu yönteme ;)

İlerde bayanlar için çok güzel projeleri var Ninemin Dolabı ekibinin. Mahallelerinde ki terzi ablaları Ulviye abla destek olmuş ve bu yola çıkmışlar. Okumak için tık tık ..!  Günümüzde ki mahalle terzilerini düşünürsek demek ki Ulviye ablaya hayli güveniyorlar (: Kırmızı floral desenli tunik Ulviye Ablanın ellerinden. İnşallah yakın zamanda hayata geçecek olan projelerinin ismi ‘’Kadınlar Kazansın’’..

elif kübra genç-

Floral desenler 2013 ten bu yana çok moda. Üzerimde ki bu floral desenli tunik Ulviye ablanın ürünü. Çok şık ve rahat gerçekten. 70 TL den piyasaya sürdükleri bu ürünü bu fiyata almak bence çok büyük bir nimet.

elif kübra genç- ninemin dolabı

Ben çok tatlı bir arkadaşlık kazandım ve iyi ki de tanışmışız diyorum. Bu işe ciddi mana da zaman ve değer veriyorlar. Allah yollarını açık etsin.

Tasarım kıyafetlere dünyanın parasını veremeyip, piyasa da uygun fiyatlı satılan ancak naylon kıyafetleri giymek istemeyenlere..

İletişim :

 Blog : http://ninemindolabi.blogspot.com.tr/

Facebook : https://www.facebook.com/Ninemindolabi

İnstagram : https://instagram.com/ninemindolabi

Leave a Reply

Your email address will not be published.