Floral Desenlerle Trendy Görünüm

Home / Genel / Floral Desenlerle Trendy Görünüm
Floral Desenlerle Trendy Görünüm

Merhabaaa!  Herkese mutlu pazarlar,

Hafta sonumu blogu yeniden yapılandırmaya ayırmak zorunda kaldım. Hostingi değiştirmek, her şeyi en baştan kurmak gibi oldu benim için. Büyüme sancıları beni hep en başa götürür, düşündürür. Hep en iyi olanı, en güzel olanı sunmaya çalışıyorum sizlere..

Bugün size geç kalmış bir postu yazıyorum.  Sevgili Feride Kubur, evde amatör olarak kesim dikim yaparak sektöre adım atan, işini okulla birlikte yürüten bir tasarımcı. 2 yılda kendini geliştirmiş, ilerletmiş…

Sektöre giren herkesten duyduğum ortak bir nokta var. Yaşadıkları olaylar onları bu yola yönlendirmiş. ‘İnternetten aldığım salaş bir urunu hiç beğenmeyince onu daraltmıştım ve ilk bu şekilde başladım.’ diyor Feride.

stylehijabblog
Hello everyone,
Today i’m wearing Feride Kubur’s floral coat. Also didn’t forget colorful shawl. This is my combinatiıon of a trendy look.  Everyone who deals with fashion sector has a common feature. The events that they experienced caused them to do this job.  She said: ”I bought a spit and sawdust product on a website and I didn’t like it.  So I took it up, in this way, I started.

 i really really  like this floral coat. I feel like a superhero with this coat. Isn’t it perfect ? Anyway, enjoy the pics.

Happy Sunday,
xoxo

elifkubragenc_feridekubur
Feride Kubur

Geçen hafta bana getirdiği hediye kap üzerimden hiç düşmedi (: Sormayan da kalmadı. Etrafımdakilerin üzerimdekine baktıklarını anlamak pek zamanımı almadı. Bir süper kahraman kıyafeti gibi beni değiştiren bu kap için çook teşekkür ederim. (: Ben çok beğendiğim, sevdiğim şeyleri üzerimden düşürmem. Hep onu giymek isterim. Bu kap benim için bu kategoride listenin en başında yerini aldı. (:

İlerde ferace ve anne-kız tasarımları yapıp bu alanda markalaşmak istiyor Feride. Yolun ve bahtın açık olsun. Ben sadece bir hediye değil, çok samimi bir arkadaş kazandım.  ​

feride kubur_elikubragenc
Feride Kubur

Mutlu Pazarlar (;

Leave a Reply

Your email address will not be published.