Mimya Kombinlerim

Home / Genel / Mimya Kombinlerim

Herkeslere selam olsun,

Öyle zamanlar vardır ki bırakıp gitmek istersin, yaptığın her şeyden ama her şeyden uzaklaşmak istersin. Seni bazen bir arkadaş bazen bir şarkı bazen İstanbul bırakmaz. Yine devam edersin yoluna, bıraktığın yerden sımsıkı sarılarak ve inanarak. Geçiş zamanları bizleri büyütür ve besler buna inanıyorum..Neyse uzatmayayım.. Biliyorsunuz yeni yeni şeyler deniyorum,  kombinler, stil postları…

Kombin yapmaya başladığımdan beri mutlaka ve mutlaka satın alınabilir olmasına yada ikamesinin olmasına dikkat ediyordum. Ama yinede gelen bazı mesajlar ve benim Mimya markasını keşfetmem ile birlikte daha gerçekçi iki kombin yapabildim. Daha gerçekçi diyorum çünkü gördüğünüz ürünü satın alabileceksiniz . (:

Asaletin diğer adı Minimal stile sahipseniz minimum düzeyde desen kullanıyorsunuz demektir. Mimya ürünleri tam da  size uygun o zaman ;) Dökümlü kıyafetleri, asimetrik kesimleri sever, ayrıntılarda boğulmadan kumaş kalitesine önem veririrsiniz. Tıpkı benim gibi (:

Stilinize uygun öneri ve detaylı bilgi için diğer postu bekleyin derim..

elifkubragenc-mimya

 

Çanta : Mk // Ayakkabı : Balenciaga //  Parfum : LACOST // Elbise  : Mimya

elif kübra genç-mimya

Mimya markasının kurucusu Mehtap hanım gerçek bir tasarımcı. Tasarımları ve kendisi hakkında detaylı bir yazı yazacağım. Şimdilik Modanisa kurumsal blogunda yazdığım yazıyı  Buradan okuyabilir, ürünlerini görebilirsiniz.

Umarım beğenmişsinizdir.

Sağlıcakla ve şık kalın…

Leave a Reply

Your email address will not be published.