Anna Giyim Defilesinden..

Home / Genel / Anna Giyim Defilesinden..

İki gün önce katıldığım yepyeni markanın, Anna Giyim’in defilesinden bahsetmek için aldım klavyemi elime. Bolca not almama rağmen hangi birini anlatsam, nereden başlasam diyorum. En güzel şekilde anlatmak istiyorum. Çünkü ben gerçekten piyasanın büyümesine seviniyorum. Güzel giyinmek herkesin hakkı ;)

İstanbul’un bence en güzel semtinde, havanın henüz üşütmediği şu zamanları kaçırmak istememişler. Koru İstanbul harika bir seçim!

koru istanbul

Koru Bahçe’ de kurulmuştu podyum. Kahvaltı yapmaya vaktim olmadığından kokteylde ne varsa tattım. Eee ben basın olduğuma göre karnım tok, gözüm açık olmalı değil mi. (: Eşsiz manzara eşliğinde çaylarımızı yudumladık, sosyal mecralardan takipleştiğimiz ama yüz yüze tanışamadıklarımızla tanıştık. Hakan Akkaya ile tanışma fırsatım oldu. Uzun ceketimi tercih ettiğim bu günde Hakan beyden tam not aldığımı yazmadan edemeyeceğim ((: yakında blogda olacak..

Defile görsellerinden önce çok beğendiğim ve benim seçtiğim iki ürünü eklemek istedim.
ANNA-GİYİM
Vee defile başladı. Bu tarz defilelerde sevdiğim şey ürünün satın alınabiliyor olması. Yani sadece şov amaçlı değil bu ürüne de ulaşabiliyor olmak… Çok beğendiğim parçalar oldu, onları sizler için fotoğrafladım. Ürünlerin duruşu tok ve canlıydı. Ama maalesef mankenler konusunda eksiğimiz var. Model tanıtacağı koleksiyonu sahiplenmediğinde bu seyirciye ciddi şekilde yansıyor. Bu küçük problemlerinde zamanla çözüleceğini düşünüyorum..

anna giyim- defile

Anna giyimin sloganı benim çok hoşuma gitti. ” Değişen beklentilerin değişmeyen değerlerle buluştuğu nokta..”

defile-elifkubragenc
elifkubragenc-defile

elifkubragenc - anna giyim defile
Şüheda Aydın- Elif Kübra Genç- Neşe Kahramantürk

Defile bittikten sonra değerli tasarımcılarla, butik sahipleriyle Kaptan Köşkünde kahvemizi yudumlarken defile ürünlerini değerlendirdik. Ve tabiî ki bu şahane mekan da fotoğraf çekinmeden olmaz ;) Hem arkadaşım hem dostum hem fotoğrafçım Merve Atıcı ile çok güzel çekimler yaptık. ;) Stil postları için beklemede kalın…

kahve- koruistanbul
Yeşil Stil’e bu güzel fotoğraf için teşekkürler..

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.