Modanisa ile Ücretsiz Online Stil Danışmanlığı

Home / Genel / Modanisa ile Ücretsiz Online Stil Danışmanlığı

Herkese merhabaaaa!

Hepimiz şık giyinmeyi seviyor ve istiyoruz. Kendine ne yakışacağını bilmek doğru giyinirken şık olmaya sebebiyet verir. Stilini keşfetmek için uzun uzadıya araştırmalar yapmana gerek yok! Modanisa ile bir projede daha yer aldım ve çok güzel bir iş ortaya çıkardık. Esra Seziş Kığılı ve Modanisa işbirliğinde yürütülen projede gerek çekimler gerek ürün seçimleri gerek içerik yazma konularında bolca desteğim olmuştur. Testi çözerken hangi ürün hangi stile ait bildiğimden, bildiğim bulmacayı çözermiş gibi hissettim. (: Ama neyse ki kendi stilimi biliyorum ve buna göre giyiniyorum.

esra seziş kiğili  Ben yinede stilleri topladığımız 4 gruptan bahsedeyim isterim. Stilleri Minimal, Trendy, Feminen ve Spor Şık olmak üzere kategorize ettik.

*Minimal: Benim gibi klasik modellerden vazgeçemeyenlerin stili.(:  Asimetrik kesim ve düz renkler benim tercihim diyorsan Minimal stile sahipsin. Hafif kumaşlar, dökümlü modeller…

* Trendy : Yeni trendler, rengârenk desenler, çizgiler, çiçekler beni yansıtır diyorsan trendy stile sahipsin demektir.

*İşleme, dantel olmadan ben var olamam, aksesuarlarımda bile dantel isterim diyorsan Feminensin.

*Hırka tunik ikilisiyle hem rahat hem şık olurum diyorsan Spor Şıksın ;)

online stil danışmanlığı- elif kubra genç- esra seziş
Bu arada KuponKodlari.com diye bir sayfa keşfettim, aranızda Modanisa’dan, internetten alışveriş yapan birçok kişi var biliyorum. (: Sosyal mecralardan takipteyim. Modanisa’dan alışveriş yaparken bu siteyi tıklayarak kupon kodunuzu alıp, kullanıp indirim kazanabilirsiniz. Sadece Modanisa için değil İnci, YKM, Beymen, Network, Media Market gibi şahane markalar içinde kupon kodları sitede mevcut. Bir inceleyin derim ;) Modanisa kupon kodları için buradan ulaşabilirsiniz.

Stilinizi öğrenmek için tıklayın… Tabi testi çözenlere özel bir hediye vermeyi de ihmal etmedi Modanisa. 3.000 TL değerinde ki hediye çekine sahip olmak için stilini öğrenmen yeterli…

Bakstage  videosunun başında ve sonunda az da olsa beni görmeniz mümkün :P

Sağlıcakla ve şık kalın ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.