Siyah&Beyaz Asaleti|Black&White

Home / Benim Stilim / Siyah&Beyaz Asaleti|Black&White
Siyah&Beyaz Asaleti|Black&White

Modanın değişmeyen tüm stillerinin tesettüre yansımalarını göreceğiniz bu postta ya da diğer yazdığım yazılarda abartı söz konusu değildir. Gerçekten beğenmediğim bir şeyi kendi dünyama dahil etmem, edemem. 

Gazeteci kimliği olduğundan fikirlerine ayrıca önem verdiğim bir tasarımcı Esra Keskindemir. Önceleri gazetede, blogda yazarlık yapmış, moda ve stile dair fikirlerini net bir şekilde ifade eden, şimdilerde yaptığı işe, tasarımlarına bir hayli özen gösteren Esra hanımın koleksiyonuna bayılacaksınız.

Gün geçtikçe yapılan modellerin, çizilen tasarımların her kadının stiline uyum sağlayabilecek modelleri olması heyecan verici. Şık giyinmek herkesin hakkı! Ama bence şık olmakla abartılı olmak arasında ince bir çizgi var. O ince çizgiyi yakalamış,  Esra hanımın tasarımlarında stilinize uygun parçalar bulacağınıza eminim.  

İçi düz elbise, üstü ise sezonun en tercih edilen kumaş deseniyle önü kısa bluz takımını çok beğendim. Bir pembiş çantayla bir yeşil çantayla denedim. (: Aslında belki bu stilin üzerine renkli şal ile çok çok daha farklı bir hava katılabilir..
stylehijabblog

Hi Everyone!
Today i wear black & white; i actually prefer bright colors with white and black.
You know, i lovee black & white. Designer of dress: Esra Keskindemir, she also a journalist and blogger. i really care about her idea and designs. i try with my style, pink and green bag..
Do you like my look for today? Waiting for you lovely comments… xx

elif kübra genç- esra keskindemir

elif kübra genç
elif kübra genç- esra keskindemir6

Leave a Reply

Your email address will not be published.