Jilem ”Ninemin Dolabı”ndan..

Home / Benim Stilim / Jilem ”Ninemin Dolabı”ndan..
Jilem ”Ninemin Dolabı”ndan..

Merhabaaa,
Geçen günlerde Ninemin Dolabı’ndan Nergiz ile sözleştiğimiz üzere Perşembe günü düştüm Kadıköy yollarına. Ben eğer birini çok seviyorsam ya da bir şeyi yapmaya karar verdiysem yollar bana kısalır. Atlar giderim kaç vesait değiştirdiğim umurumda olmaz. Tabii yoruluyorum, yorulmuyor değilim ama tatlı bir yorgunluk. Neyse, Sevgili Nergiz ile daha önce ki görüşmemiz üzerinden baya bir geçmiş, yolda heyecanlanmadım değil. Bloguma daha önce misafir ettiğimden ilk görüşmemiz, ilk blog yazılarım geldi aklıma. Düşünüyor ve gidiyorum. O an kim aradıysa ‘’Ninemin Dolabını karıştırmaya gidiyorum ‘’ diyorum. (: Hoş sohbet koyu muhabbet ettikten sonra jilemi seçiyorum veee efsane fotoğraflar çekiliyoruz…

Uzun zamandır jile giydiğimi fark ediyorsunuzdur. O kadar rahat ki..Bence tesettür giyimin büyük eksiklerinden biriydi jile. 90’lar modası yani benim henüz bebek olduğum zamanlarda hayli tercih ediliyormuş, zamanla önemini kaybetmiş, ama şimdi yine ön planda. Hatta ve hatta benim ilkokul önlüğüm bile jileydi…Burada esas olan ön planda olması da değil! Tesettüre uygun ve rahat olması, en azından benim açımdan…Hem sade hem şık bir duruş, hem rahat hem de uygun fiyatlı…Birçok renk çeşidi var, hepsini görmek için http://ninemindolabi.blogspot.com.tr ;)

Ninemin Dolabı ekibi her Pazar günü Kadıköy’de stand açıyor. Ürünlerini birebir görme şansı yakalayabilirsiniz. Fotoğraf çekimleri bir harika! Ama yine de ürünleri canlı görmenizi tavsiye ederim. Çünkü canlı çok çok daha güzeller. Yepyeni ürünleri pazarda görebilir, deneyebilir, satın alabilirsiniz. Hatta ve hatta hoş sohbet için sadece çay içmeye gidebilirsiniz. (:

elifkubragencelifkubragenc-ninemin dolabı

http://www.youtube.com/watch?v=_lfQo9f0VUY

Benim çok beğendiğim oversize denilen bir kaç parçayı da eklemek istedim..
ninemin dolabıninemin dolabı Herkese kucak dolusu sevgiler..

Ninemin Dolabı
instagram : http://instagram.com/ninemindolabi
Blog: http://ninemindolabi.blogspot.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published.