Special Gift* Özel Bir Hediye!

Home / Genel / Special Gift* Özel Bir Hediye!
Special Gift* Özel Bir Hediye!

Hi everyone!
I sick actually but i continue to write coz I loove to write… Today, I’m telling u about my present story. Who does not love a gift? ;) ‘’Special Gift’’ something special to remind me, a special mention, a special dessert, a special article…My dear friend Merve & I have recently met in Fatih. If I go to Fatih, I must stop ‘’Merhaba Bakery’’. I wanted to share this wonderful flavor. (: This was a surprise to her..she really love this cake like me ;) if u came to İstanbul Fatih, u have to taste it..love u..xx
stylehijabblog

Merhabaaa!
Bu aralar biraz hastayım. Demiştim ya hafif rüzgârlar da bile üşüyen biriyim, bünyem zayıf düştü. Ama yapmam gereken işleri aksatmıyor, yazmaya devam ediyorum. (: Çünkü çok seviyorum.

Bugün, uzuuun bir aradan sonra şirin mi şirin bir hediye hikâyesiyle karşınızdayım. Hediye almayı çok seviyorum ama farklı bir hediye… Öyle bir hediye ki; beni hatırlatacak özel bir şey, özel bir söz, özel bir tatlı, özel bir eşya… Küçücük bir hediye bile ‘özel’ oldu mu çok daha anlamlı benim gözümde. Fazlasıyla mutluluk verici.

Kalemi sağlam blogger arkadaşım Merve ile geçenlerde Fatih’te görüştük, güzel fotoğraflar çektik. Fatih’e gittim mi uğramadan etmediğim bir mekan ‘’Merhaba Pastanesi ‘’ bu güzel lezzeti paylaşmadan geçmek istemedim. Hele hele en ihtiyacım olan zamanda Şeyma ile bana hazırladıkları ‘’Dost Müdahalesi’’nden sonra bu sayılmaz bile… Ekler pastalarının üzerine tanımam! Amacım en sevdiğim ekler pastalardan bir kutu almaktı. Ama o gün bir aksilik olmuş ve tüm ekler pastalar kamyonda ezilmiş. Tam yüzüm düştü ki gözüm bu güzel ‘baykuş’ pastaya takıldı (: Öyle şirin ki insan kıyamıyor yemeye…

elif-kübra-genc
Müdahaleyi okurken ben :)

Oturup çay içebileceğiniz aynı zamanda ekler yuvarlayabileceğiniz bir mekan değil! Olmasına da gerek yok ki..Zaten tüm eklerler hemen tükeniyor..(: Demem o ki Fatih’e yolunuz düşerse benim favori pastanemden bir adet ekler tadın, pişman olmayacaksınız. ;)

merhaba pastanesi
Merhaba Pastanesinin lezzetli eklerleri! (:
elifkubragenc
elif kübra genc
genc- pastasanati
-pastasanati-

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.