Kusursuz Görünüm!

Home / Benim Stilim / Kusursuz Görünüm!

Herkese hafta ortasından kocaman bir merhaba!
Umarım iyisinizdir. Sağlığınıza dikkat edin ;) Tüm geçmiş olsun dilekleri için çook teşekkür ederim. İlk keşfettiğimden bu yana sıkı takipçisi olduğum bir markadan bahsetmeye geldim. Senna Design’ı keşfettiğimde beğenmediğim tek bir ürünü dahi yoktu. Hemen bloga yazmaya koyulmuştum. (Buradan Okuyabilirsiniz.)

Birbirine yol arkadaşı olmuş iki kuzen, kusursuz bir görünüm için, ihtiyaç olduğunu düşündüklerinden bu yola çıkmışlar ve çok şık şeyler hazırlamışlar. Peplum detaylar, klasik parçalar, şık ve modern kesimler… Size seçtiğim koleksiyon parçalarını tanıtayım ;)
senna-püsküllü

senna design
Deriyi detayda seviyorum ;) Hem asimetrik hem deri detaylar..
senna design3
Ekose ile çok yakıştırdım. Ne dersiniz ?
senna design
Peplum Zarafeti..

Bazen bir kıyafeti giydiğimde masal kahramanı gibi hissediyorum bazen de asil bir hanımefendi… Hepimizin vücut tipi farklı. Kimi zaman içimizdeki o giyinme, giyindiğinde peri masallarındaki kızlar gibi olma arzusuna pek ulaşamayız. Ama esas parçayı doğru seçip renkleri konuşturduk mu tamamdır! Belki de kendimizi, vücut tipimizi tanıyarak her gün bir masal kahramanı olabiliriz ne dersiniz (:

Moda sürekli değişiyor ama esas parçaların değişmediğini fark ediyorsunuzdur. Bugün ki esas parçam siyah düz kesimli, püsküllü yeleğim (: Pudra – siyah, fuşya- siyah renk uyumunu çok seviyorum. Umarım beğenirsiniz…
elifkubragencHello everyone! 

This week is really hard and stressful for me. i can’t believe myself. i have to rest.. Anyway, let’s talk about fashion and my style (: Here i am with a black outfit again ;) This look is very special for me, because this style is obviously me! You know i’m fan of the color of black.
I hope you’ll like to look, thanks for reading & thank you for your lovely comments, millions of kisses!

kol detay elifkubragenc++ senna design_ben_püskül ekgenc

Bence siyah benim rengim ;) Peki sizin renginiz hangisi ?

İletişim:

http://sennadesign.com/
http://instagram.com/senna_design
 https://www.facebook.com/sennadesigns

Fotoğraf: Merve Atıcı

Leave a Reply

Your email address will not be published.