Face To Fest

Home / Genel / Face To Fest

Herkese kocamannn bir merhaba!

Dopdolu bir hafta sonunun ardından süper pozitif enerji dolu olarak karşınızdayım. Cuma, cumartesi ve Pazar günümü genç girişimcilere ayırdım. Başakşehir’de evimin hemencecik yakınında, Hasbaçce’de kazancının belli bir kısmı Minik Gamzeler derneğine bağışlanacak festival için haftalar öncesinden kombinlerimi hazırlamıştım (: 3 gün neler yapmışım, kimleri keşfetmişim hadi bi bakalım.

1.GÜN

İnanılmaz yoğun bir gün geçirdik, herkesin heyecanı yüzünden okunuyordu. Her standı tek tek gezerek tanıdığım, tanımadığım herkese selam verdim sevgili Havvanur Yay bana eşlik etti.Çok keyifli bir ortamda, çokta uygun fiyata, çokta şık şeyler buldum. (:  

İlk gün blog için görüşmelerle geçerken, bir yandan da Endonezya’dan gelen misafirlerimi; tasarımcı, model arkadaşım Puteri Hasanah Karunia ve değerli eşi Ezza’yı bu güzel etkinliğe davet etmiştim. Birlikte tüm standları gezdik, favori parçalarımızı karşılaştırdık. Butikgez sponsorluğunda hazırlanan hatıra fotoğraf makinasından fotoğraflarımızı bastırdık (: çok keyifliydi. Daha sonra çok değerli arkadaşlarımdan Pembe Pırıltılar sahibesi Merve’de etkinliğe katıldı. 3 tasarımcı ile çok keyifli bir muhabbet ettik.

Bugün benim tercihim festivalde de standı bulunan sevgili Damla Aksu uzun tuniği oldu. 

elifkubragenc

2.GÜN

Bugünü tamamen video ve fotoğraf çekmeye ayırmıştım. Sadece video çekebildim çünkü inanılmaz yoğunluk vardı. Açıkçası ben dâhil herkes bu kadar yoğunluğa şaşırmıştı.
Bu gün ki kombinimi Tuba Ok’tan seçmiştim. Kombini görmek için tıklayın ;) veya video çekiminde bazı aynalardan beni görebilirsiniz. ((:

Tuba Ok standında Sevgili fotoğrafçı Şeyma Zeynep Ünlü ile muhabbet etme şansımız oldu. İlerleyen saatlerde Sevgili Hülya Aslan festivali ziyarete geldi, tüm standları tek tek gezdi…

2. güne özel bir video çekeyim dedim, tabi youtube telif haklarını okumuştum, biliyordum ama o kadar kısacık sesten de algılamaz diye düşünüp güzelim videoyu ekledim youtube’a! Hemen telif hakkı uyarısı geldi. Deniz Seki’nin ”iyisin tabi” şarkısı yüzünden bu videoyla bayaaa bir uğraştım. Bu yüzden sabırla sonuna kadar izleyen herkese sonsuz teşekkürler (: Tabi video için yardımlarından ötürü Kuzenim Mervan’a da çok teşekkür…

Buyrunuz videomu izlemeye..

http://www.youtube.com/watch?v=ZQRFnzxHJQQ&feature=youtu.be

 

3.GÜN

Hava yağmurlu olduğundan stil postu için fotoğraf çekimi planlarım suyu düştü tabi. Ama olsun herkesle vedalaşırken güzel fotoğraflar çekindik. Çok keyifli 3 günü birlikte geçirdik. Herkese çok teşekkür ederim. Bugün çok değerli arkadaşım, tüm güzel fotoğraflarımı çeken Merve Atıcı, kardeşi Meltem Atıcı ve Huşe Giyim sahibeleri ile kahve içtik, muhabbet ettik. 

Geriye kalan tatlı hatıralar…

https://www.youtube.com/watch?v=QcY2EfLkPAM#t=14

Butikgez-Puteri Hasanah Karunia - Elif Kübra Genç
Butikgez-Puteri Hasanah Karunia – Elif Kübra Genç


Genç girişimlere yollarında başarılar diliyorum.
Sağlıcakla ve şık kalın ;) 

Leave a Reply

Your email address will not be published.