Huşe Giyim

Home / Genel / Huşe Giyim

Herkese Merhaba!
Biz hanımlar günlük yaşantımızın her anında şık olmak istiyoruz. Ama biliyorsunuz ki seçenekler gün geçtikçe artıyor. Eskisi gibi birkaç markaya hem de bizim dilimizden anlamayan markaya mecbur değiliz. Ya da büyük markalardan aldığımız parçaları kombinleme derdine düşmemize gerek yok (:

Ben bu gün aslında çalışan kadın stiline değinmek istedim. Çalışan kadın, haftalık olmasa da en azından 3 günlük kıyafetini hafta sonundan seçiyor. Pazartesi kombinini pazardan düşünmüyor musunuz? ‘’Bugün ne giysem?’’ yerine ‘’yarın ne giysem?’’ derdim var benim (: Özellikle tesettürlü bayanlar için şal seçimi, çanta uyumu, ayakkabısı derken daha bir zor. Kurtarıcı renk ve modeller dolabımızdaysa korkmaya lüzum yok merak etmeyin!

Şimdi size bahsedeceğim marka bence çalışan kadının tarzına hitap eden bir tarza sahip. Tabi ki tabiî ki sadece çalışan hanımlar değil, özel bir davete giden benim gibi gençlerinde ilgisini çekecek detaylar mevcut. Dantel, deri detaylar…

Huse giyim sektörün eskilerinden aslında. Tekstil sektöründe 50 yıldır erkek giyimine hizmet veren bir aile firması. Bu alandaki tecrübe ve kalite anlayışını ile bayan giyim sektörüne üretim yapmak üzere Huşe’yi kurmuşlar.

Fiyat açısından uygun markalar tavsiye eder misiniz? Şeklinde sorular geliyor. Markanın tunik fiyatları oldukça uygun. Öncelikle tuniğe baktım itiraf edeyim. Çünkü en çok tercihimiz tunik oluyor.

elifkubragencHi girls! Today, I’m talking about woman working style. Finally, we have a lot of choices for hijabi in Turkey. I’m not saying ‘’what I wear today?’’ I say ‘’what i wear tomorrow?’’… Working women think everytime… Let me introduce you to wear Huse Giyim. With lace details, leather details, with classic cuts . You have to check out this company. Thanks for reading me, pls leave your lovely comments, Millions of kisses!.. xx…

Gelin birlikte seçtiğim ürünleri inceleyelim…

huse giyim
İşte favori parçalarımdan biri. Biliyorsunuz ki asimetrik desenler geçen senelerden beri üzerimizde (: Bu tunik- pantolon takımın üzerine siyah şal ile şahane bir kombin yapabilirsiniz…Pazartesi kombini hazır !

Deri detaylı kap, benim gibi deriyi detayda sevenler için şahane bir seçim!
Deri detaylı kap, benim gibi deriyi detayda sevenler için şahane bir seçim!
huse giyim
Şahane iki rengin bir araya gelmesi ile oluşan elbise en özel gecemde tercih edebileceklerim arasında! Tabi düz ya da püskül seçenekleri de mevcut ;)
huse giyim
Siyah asilliği dantel ile buluşmuş ;)

huse (3)

Benim seçtiklerim dışında tüm ürünleri görmek için Huşe giyimin web sitesini ziyaret edebilir, sosyal medyadan an be an takip edebilirsiniz.
Sağlıcakla ve şık kalın…

http://huse.com.tr/
http://instagram.com/husegiyim

https://www.facebook.com/husegiyim
https://twitter.com/husegiyim
https://plus.google.com/117102968562066230424/posts

husegiyim

Leave a Reply

Your email address will not be published.