Chic List: Red&Black * Kırmızı ve Siyah

Home / Genel / Chic List: Red&Black * Kırmızı ve Siyah

Merhabaa!

Bu postu hazırlarken aslında yılın son chic list’ini hazırladığımdan çok bu sene yaşadığım tüm hüzünlü ve mutlu olaylar aklıma geldi. İşte bir yıl daha bitiyor. Hiç inanmazdım 20’li yaşların böylesine hızlı geçeceğine, hep söylerlerdi oysaki. Büyüyorum ve her geçen gün kendimi geliştiriyorum. Durduğum yerde durmuyorum. Hep en güzeli için, en özeli için…

Çok yoğun bir haftayı daha geride bıraktım, geçtim klavyemin başına. Çokta yorgun bir yılı geride bırakıyorum ve geriye bakmıyorum, ileride çok güzel şeyler olacak! İnanıyorum! (:

Hep siyah ve beyazın asilliğinden bahsederim ya, bugünde kırmızı ve siyahı bir mercek altına alayım diye düşündüm. (: Siyahın ışıltısı, kırmızının enerjisi ve gücü birleşince böyle güzel bir çalışma ortaya çıkardım. ‘’Kırmızı bana yakışmıyor!’’ diyorsanız; siyah ile kombine ederek detaylarda kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafette bir doz kırmızı çok şık duracaktır ;)
elifkubragenc

Hello everyone!
The final chic list of the year! Comes a new year. Are u ready for beginnings ? A new year, new hopes, new dreams… Don’t look back! ;) you know, i always talk about black and white but today i choose black and red! ‘Red does not suit me!’ if you say, just use the details ;)
Love u babes,
xx

 

elifkubragenc
elif kubra genc elif kubra genc (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published.