Mor & Pembe

Home / Benim Stilim / Mor & Pembe

Hiii everyone!
Can you believe that new years eve only is three days away now? i can’t imagine my new age, new year…
Hope you had a pleasant weekend. The weather is cold but still autumn. I’m happy to wear this coat from Mimya.
As you can see from the pictures, i choose pink and purple color. it’s always a good idea to relax look. Hope you enjoy the look. Have a lovely week everyone!…xx…
elifkubragenc

Herkese Merhaba, 

Yeni yıla ne kadar da kısa zaman kaldı (: Hala inanamıyorum 2015’in geldiğine, umarım 2014 sizin için çok güzel bitmiştir. Bu sene benim hayatımda köklü değişiklikler oldu. Her şeyden önemlisi kendime vakit ayırdım ve kendimi mutlu olduğum işe adadım. Bol bol fotoğraf çekildim.  Bol bol kitap okudum ve araştırmalar yaptım.  İngilizce ve başlangıç seviyesinde Almancadan sonra İspanyolca öğrenmeye çalıştım ((:  ( en azından denedim ve hala deniyorum.)

Unutmayın hayata mutlu ve umutlu bakmak sizin elinizde. Mutlu olmanın bilimsel açıdan kanıtlanmış maddelerinden birisi de şükretmekten geçiyor…Bol bol gülümsemek (sadece fotoğraflarda değil!) , hedefler belirlemek, yeni şeyler denemek sizi mutluluğa götürecektir. Tabii en önemlisi ‘’inanmak!’’…Neyse… Gelelim stilime!

Geçen haftalarda çektiğimiz stilimi ancak yayınlayabildim. Ama zaten hava hala sonbaharı gösteriyor (: Kimsede olmayan özel şeyleri, ‘’özgünlüğü’’ çok seven biri olarak, bu adını ’polarlı’ koyduğum ceketimi giyerken çok keyif alıyorum. Çok farklı bir kumaşa sahip. Tabiî ki polar değil ama bana böyle bir hissiyat verdiği için ben ona ‘polarlı’ demeyi tercih ettim. (: Bazı kıyafetlere isim takmayı seviyorum.
Pembe ve morun şahane uyumunu Fotoğraflayan
Merve Yıldız’a teşekkür ederim. Umarım beğenirsiniz. Şimdiden hepinize aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir yıl geçirmenizi diliyorum. Öpüyorum.

elif kübra genç

elif kübra genç elif kübra genç elif kübra genç elif kübra genç elif kübra genç 7
elif kübra genç elif kübra genç elif kubra gencelif kubra genc (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published.