#BeFabulous with Hijup!

Home / Genel / #BeFabulous with Hijup!
Hijup
Hijup


Daha önce bir defile için geldiğim bu muazzam İstanbul manzarasına sahip kaptan köşküne 2. Gelişim işte bu toplantı sebebiyle oldu. İşte Ocak ayının en güzel günlerinden birinde, İstanbul’a yine tepeden bakmak ve mis kokusunu içime çekmek için bu mekanı önerdim belkide. Değerli blogger arkadaşlarımla burada buluştuk. Koru İstanbul’da’! Bence bu güzel şehrin nadir yerlerinden biri. Endonezyalı tasarımcı model arkadaşım Utie bana @hijup için güzel bir öğlen yemeği yiyelim dediğinde ilk aklıma gelen aslında ilk gittiğim günden beri aklımdan çıkmayan şık bir yer.

Hijup Endonezya’ da hayli popüler bir tesettür giyim markası. Üstelik yurt dışına gönderimi mevcut (: Pembe ve tonları ile tatlı bir tasarım yapmışlar. Ürünlere göz atmak için:  => http://hijup.com 

hijup

Hi everyone!
One of Istanbul’s most special places: Koru İstanbul! We met this wonderful place for Hijup. Utie, introduced us with Hijup. Mostly, she told us Hijup’s company. I want to thank Utie for this meeting and i want to thank Hijup care about us & for lunch (:

Hijup is also a popular clothing brand in Indonesia. They have worldwide shipping. As you can see from the picture, Hijup’s websites of pink with a sweet design.You can click the pic for visiting Hijup.

HİJUP
Utie telling us Hijup…

KORU İSTANBUL
Önce sıcak bir şeyler içtik ve modaya dair fikirlerimizi konuştuk. Sevgili Esra ile internet üzerinden tanışıyorduk ama ilk kez bir araya geldik. Gülşah ile tanışıklığımız bir yılı aşkın. Gülşah ile daha sonra çok güzel bir şeyler daha yapacağız. Sürpriz (:

HİJUP

Koru İstanbul HİJUP

Bu güzel günde ben saks mavi kabanım ve yine saks detaylara sahip tuniğimi tercih etim.
What am i wear today ? As you can see from the pictures, I wore saxe coat. 

Elif Kübra Genç

Videodaki şal bağlama modelimi daha önce fotoğraflarla anlatmıştım. Buradan okuyabilirsiniz.

Previously I wrote my scarf style. You can read=> here.


TRİLİÇE

Big Thanks For the Lunch!

Leave a Reply

Your email address will not be published.