Butik Lem’a

Home / Genel / Butik Lem’a

Merhaba şıklığı seven hanımlar (:

Şık giymeyi seviyoruz tabi ama şık giyinmek için dolabı eşya doldurmak yerine kurtarıcı parçalardan, kombini daha kolay kıyafetler seçersek hem israfı önler hem bir eşyayı bir başka stil ile giyebiliriz. Bugün size bazı stiller önereceğim. Öncesinde Butik Lem’a dan bahsedeyim.

Başakşehir’in hayli tercih edilen butiklerinden biri Lem’a. Burada bir pazar oluştuğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bir çok büyük markayı bünyesinde barındıran butikte baştan aşağı giyinip, çıkabilirsiniz. Üstelik 16-60 yaş arasına hitap ediyorlar, her yaştan her kesimden kişinin şıklığı bulabileceği bir butik.

Bünyesinde Aker, Huşe giyim, Zeraf, Kent, Nocturne, Love’n Fashion, Twomail gibi markalar barındırıyor. Ürün yelpazesi geniş ve şu sıralar %50 indirimde!

Bugün yelek severler için bir kaç tatlı şey yaptım (: Yelek kışın ya da yazın en çok tercih edilen parçalarından biri. Bir yelek ile birçok kombin yapılabilir. İçerisine giydiğiniz renk tonları ile şal rengi kombinasyonu yapabilirsiniz. Ya da ton sür tonu kullanarak aynı renk tonlarını birada kullanabilirsiniz. Ton sür ton yazımı okumak için tıklayın (:

Blog notlarımı alırken kullandığım defterime şu cümleleri not etmişim :
‘’Bize lazım olan hayal gücüdür, fakat korkunç bir deli gömleği içindeki hayal gücü.!’’
-Richard Feynman-

Şimdi sizden istediğim korkunç bir deli gömleğindeki hayal gücü değil tabiî ki. Sadece az sonra anlatacağım stilleri hayal etmeniz (:

YELEK

Şimdi siyah bir yelek hayal edin. Dümdüz, keskin hatlara sahip. O yeleği hangi renklerle giyerdiniz ? 
Ben kendi fikrim ve tarzıma uyan modellerden 2 adet yaptım haydi bakalım. (: 

YELEK ÖNERİ (1)

Siyah bir yelek ile gold rengi dediğimiz aslında altın renge sahip şalımızı kombinlerken içine ister beyaz, ister fıstık yeşil, ister turuncu renkte bir gömlek giyin çok şık duracaktır. Açıkçası ben bu renkleri çok kullandığım için bunları önerdim. Tabiki siz de kendi stilinizi oluşturmak adına çok farklı renkleri kombinleyebilirsiniz.

YELEK ÖNERİ (2)

Şimdi pembeyi çok seven hanımlar pembe bir şal ile siyah yeleğin güzelliğini düşünebiliyor musunuz (: Ben böyle bir kombin yapmıştım. Buradan okuyabilirsiniz.

Peki Butik Lem’a nasıl bir yelek kombinasyonu düşünmüş. Buyrun birlikte değerlendirelim.

Lem'azeraf butik lema (1) butik lema (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published.