Püskül Detaylar..

Home / Benim Stilim / Püskül Detaylar..
Püskül Detaylar..

Modanın her geçen gün değiştiği ve kendini yenilediğini biliyoruz artık. 2010’dan bu yana devam eden bir stil ile karşınızdayım. Püskül trendi! (: Aksesuardan, kaplara hatta çantalara kadar sıçrayan trendi itiraf ediyorum bende çok seviyorum. Deri yükselişe geçince birçok marka deri püsküller yaptı (: Hatta bende yakın zamanda böyle bir tunik giymiştim. Püsküllü kaplar özellikle bu sene kap ve tuniklerde kendini göstermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yılda İstanbul Fashion Week’te de hiç şüphesiz dikkatleri üzerine toplayan, bol püskül içeren defile Raissa & Vanessa Sason idi. Etkileyici defileden bir kare eklemeden bu postu bitirmek istemem. (;

Desktop

Püskül detaylı kabı Başakşehir’de Ebrar’s butikten seçtim. Başakşehir’de bir Pazar olduğundan bahsetmiştim sizlere. İlk tesettür markalarını buraya getiren butik! Amaçları tesettürü tesettür olarak göstermek. İnce çizgilere dikkat ederek bu kesime hitap eden ürünleri seçiyorlar bünyelerine. Çok şık ve modern bir o kadar da ince çizgilere dikkat ediyorlar. Butiğe gittiğinizde baştan aşağı giyinip çıkmanız mümkün.

NCL, İpek evi, Perspective, Vakko, Maxlove, Tabuu, Xado, Selis, cacharel, Racsha, Aker, Mascara, Derique, Piere Cardin gibi seçkin markaları Ebrar’s Butikte bulabilirsiniz.

Ben püskül detaylı kap ile bu aralar üzerimden çıkaramadığım siyah bol paça pantolonumu kobinledim. Avokado yeşili şal şahane bir seçim oldu bu kombin için. (: Farklı renklere sizde şans verin!

 Stil, sizin seçiminizdir. Ben bugün püskülü seçtim…

püskülHi everyone! 

This week weather is so cold in İstanbul. Today i wear green outfit with tassel details. In this looks, i prefer avocado shawl. I am a big fan of wide leg trouser. Don’t say ‘’ again!’’ (:
Enjoy the photos and don’t forget the wear tassel details ;) Love u. Millions of kisses..

1 2 3 45tasselelif kubra genc (2)elif kubra genc

Leave a Reply

Your email address will not be published.