Chic List: Elegant Coat* Stil listemde bu hafta: Kabanlar!

Home / Genel / Chic List: Elegant Coat* Stil listemde bu hafta: Kabanlar!

Hi everyone! On my list this week: Coats!
i love to be different and original. So I made a chic list ;) every week I choose my fav part…I love doing different things. I like to wear different things. This is my style (:

I made a chic list w/ my fav. coats I hope u like it (; enjoy the combination. Thanks for reading. I’ll wait you lovely comments. xx…

Also u can follow me on instagram: @elifkubragenc
elifkubragenc

Herkese mutlu musmustlu pazarlar!
Şahane geçen doğum günümün ardından karşınızdayım. (: Yıl 2015 i gösterirken yaşım 25 olmuş hala inanamıyorum. Nasıl geçti zaman! Zaman ne değerli şeymiş meğer. 18 olmak için deli olurdum. Ehliyetimi almak için beklediğim o heyecanı hatırlıyorum da. Daha dün gibi.. Meğer ne çok şey, ne çok insan değişmiş hayatımda. Vayy be! Birçok şeyi nası aşmışım içimde!… Büyüyorum. Büyüdükçe öğrenmeye devam ediyorum. İnsanları, hayatı, yaşamı ve zamanı… Neyse…
Her hafta şıklık listesi yaptığımı biliyorsunuz. Farklılığı seviyorum, özgünlüğü çok seviyorum. Bu yüzden şıklık listesi yapıyorum. Bu listeyi kendim uydurdum. (: 

Unutmayın!!!
’’ En iyi kopya eden iyi değildir, hayır:en çok yaratan en iyidir, yaratırken yanılsa bile.’’ Eduardo Galeano

Bu hafta soğuklara karşı kendimizi hem şık hem sıcak tutacak koruyucu kabanlar seçtim ve bir kombin yaptım. Umarım beğenirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin..

chic list kaban 18.01.2015

Kaban//Cahmere Coat: Mulberry.com
Gömlek// Shirt: Matthew Williamson
Etek//Maxi Skirt : Matthew Williamson
Eşarp// Scarf : Bcbgmaxazria
Süet Ayakkabı// Suede Pumps: Gianvito Rossi (net a porter)
And Suede glove.

Leave a Reply

Your email address will not be published.