Madam Zen Butik

Home / Genel / Madam Zen Butik

Herkese Selamlar,

Sizlere kendinizi özel hissedebileceğiniz butikleri tanıtmaya devam ediyorum. Aslında beni yazmaya iten sebepler arasında arkadaşlarımın, tanıdıklarımın ya da tanımayıp bana mail yazan, sosyal medya aracıyla ulaşanların soruları üzerine gelişti. Çünkü kendimizi özel hissetmek istiyoruz. Güzel bir mağazadan alışveriş yapmak, şık fincanlarda kahve içmek istiyoruz. (: Samimiyetleriyle kalbimi fetheden Madam Zen Butik bu hafta bloguma konuk oldu.

Ebru Hanım ve Naciye Hanım hayalleri çok büyük iki başarılı iş kadını. Kumaşlara karşı zaafı olan Ebru Hanım Dünya’nın birçok yerini gezme şansı yakalamış. Yurtdışında gördüğü, incelediği kumaşları bana anlatırken gözlerindeki ışığı, heyecanı gördüm. (:  Ebru Hanımın butik açma hayali  hep varmış. Bir hayalin iki ortağı olmuşlar Naciye Hanım ile. Ne mutlu sevdiği işi yapan insanlara…

İçeri girdiğinizde şık bir butik ve güler yüz karşılayacak sizi. Çünkü onların politikası zaten doğru kişiye doğru ürün ve doğru fiyatla şıklık kazandırmak.

Madam Zen butikte bulabileceğiniz seçkin markalar : Tdee, Nur Yamankaradeniz, Latifa, Muammer Ketenci, Ferraceci, Leyali Dubai, SSS altınkızlar, Gamze Polat, Hilal Baş, Şalevi

Şimdilerde kendi tasarımlarını yapan butik, çok yakında ürünlerini satışa sunacak. Bir kaç özel parçayı fotoğraflarda görebilirsiniz. (; İstanbul Ümraniye’deki butiklerine giderek deneyebilirsiniz. 

madam zen butik

madam zen butik  (6)
Madam Zen Butik
madam zen butik  (3)
Madam Zen Butik

madam zen

madam zen butik  (4)
Madam Zen Butik Tasarımı bir elbise..
madam zen butik  (5)
Madam Zen Butik- Nur Yamankaradeniz imzalı elbise
madam zen butik  (1)
Madam Zen Butik

Leave a Reply

Your email address will not be published.