Stil Senin (;

Home / Genel / Stil Senin (;
Stil Senin (;

Herkese kocaman bir merhaba!

Modayı kendi doğrularımla hareketlendirmeyi seviyorum. Ne seversem, neyle giymeyi seversem O’nu giyiniyorum. Kıyafetlerimi internetten seçmekte biraz zorlanıyorum, yinede keşif amaçlı alışveriş sitelerinde zaman geçiriyorum.

Havanın bu denli rüzgârlı ve soğuk olduğu zamanlar sanırım en eğlencelisi alışveriş sitelerini gezmek, alışveriş yapmak. Tüm alışveriş sitelerini bir araya toplayıp, aradığınız her ne ise rahatlıkla bulabileceğiniz bir siteden bahsedeceğim sizlere…

Benim çanta aşkımı duymayan kalmamıştır. Poşetlerin bile bir çantası var :o Beni sosyal medyadan takip edenler #çantaaşkım hashtagini bir ara hemen hemen her paylaştığım postta görmüşlerdir. Çanta olmazsa olmaz benim için… Bir de makyaj çantaları var esasen hem kalem kutusu hem takı kutusu hem incik boncuk kutusuna çevirdiğimiz (: Bu siteden saatlerce Makyaj çantalarını inceledim. :D  çok güzeller! 
makyajçantası
Siteden özellikle araştırdığım bir diğer şey ise Maxi Elbiseler

Bu aralar elbise giymenin rahatlığını yaşıyorum. Önceleri ‘güzel’ tasarlanmamış tesettür elbiseler yüzünden bu fikre çok uzaktım. Geçen sene bir defilede ilk kez bir elbise tercih etmiş ve kendimi peri masallarındaki prensesler gibi hissetmiştim. (: Tek parça giymenin rahatlığını işte o zaman anladım. Hem kombini kolay hem yazın sıcağında kat kat giymekten kurtaran elbiseleri bu yazda üzerimden çıkarmayacağım sanırım. Çok yakında yine bir elbise ile stil postu ekleyeceğim.
bloggerlar                                            

Maxi elbiseleri nasıl kombinlersiniz :
*Kemer takarak şıklık katabilirsiniz.
*Kot, deri ceket giyerek veya uzun siyah maxi elbise üzerine krem, kahve kazaklarla tercih edebilirsiniz.
*Boyunuz standartların altındaysa, dolgu topuk ayakkabılar ile şık olabilirsiniz.

Çeşitli maxi tesettür elbiseleri incelemek için => http://www.stilsenin.com/tesettur-elbise

Her ne olursa olsun, giydiğin kıyafet sana yakışıyorsa güzeldir. Bu yüzden stilinizi oluşturmaya kendinizi tanıyarak başlayın ve sadece size yakışanı giyin. ( başkasına yakışanı değil! )

E Stil Senin! (;

Leave a Reply

Your email address will not be published.