Magnificent Blue

Home / Benim Stilim / Magnificent Blue
Magnificent Blue

Bu sene kış diğerlerinden fazlasıyla farklı geçti. Bir hafta bahar havası yaşarken bir hafta çook soğuk… 

Bir heykeltıraş gibi ruhumu ve düşüncelerimi değiştirdiğim, şekillendirdiğim ay Şubat ayı. İçimden konuştuğum hiçbir anı susturamadığım… Verdiğim kararlar için kendimi asla suçlamadığım, hayli değişik bir ay. Aynı zamanda pijamalarımı üzerimden çıkarmadan yatakta kitabım, kahvem ve bilgisayarımla vakit geçirmek istediğim miskin bir zamandayım. (: Dışarıda kar yağarken, buz gibi soğuk ve fırtınalı bir İstanbul yerine kış güneşini yakaladığım anları paylaşmak fena olmaz diye düşündüm (:

Sezon bitmeden gardorabımın en güzel rengine sahip kabanımla stil postu yapmadığımı fark ettim ve yazmaya koyuldum. Hafta sonumu 10 yıl önceki beni hatırlamaya ve yaşamaya ayırdım..Tüm hafta sonu üzerimden çıkarmadığım bu güzel mavi, eski anılarımı hatırlarken bana eşlik etti. Mavi desenli tuniğimle şık bir uyum içerisinde değil mi ?
elifkubragencHello everyone! 

This time I’m here with magnificent blue coat. In this look I’m sharing my classic outfit. Oh I really love wear minimal you know that (:
İstanbul is so snowy today, but I had to catch the winter sun last week. This pics were taken in İstanbul / Üsküdar & Çengelköy. I hope you’ll like the photos.
Enjoy the photos, thanks for reading; I’ll wait your lovely comments. xx…

Elif Kübra Genç

istanbulElif Kübra Genç

Coat // Kaban : Layeis Butik 
Tunic// Tunik : Takıntı Design 
Bag // Çanta : DeVib
instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.