Daniel Wellington | DW

Home / Benim Stilim / Daniel Wellington | DW
Daniel Wellington | DW

Herkese merhaba,

Bugün arabayla geçerken güneşin doğuşunu izleme fırsatım oldu. Uzun zamandır gece ayakta olduğumdan öğlen uyanıyordum. Bugün, her gün yaşanan rutin olaylara şöyle bir farklı bakmayı denedim, belki özlediğimden belki yaşadıklarımdan bilemiyorum ama güneşin doğuşunu en son böyle duygulu izlediğim zamanın üzerinden hayli geçmiş.. Zamanı anlamlandıran düşünceler elimizdeyse, mutluluğu beklemek yerine mutluluğu denemeliyiz diye düşünüyorum.

Bu aralar zaman kavramına takıldım, kaldım.  Çünkü öylesine hızlı ki, yetişemediğimi hissediyorum. Gözüm sürekli saatimde…Yakın zamanda çaldırdığım saatimin üzüntüsünü yaşarken Daniel Wellington ‘dan gelen işbirliği teklifine ne kadar sevindiğimi anlatamam. Geçen senelerde takip ettiğim bir çok bloggerda görmüş, çok beğenmiştim. Gümrükten hızlıca geçip elime ulaşan saatimi çok beğendim. Klasik ve sade benim tercihim… Eğer saat almayı düşünüyorsanız www.danielwellington.com ‘dan yapacağınız alışverişte “elifkubragenc” kupon kodunu kullanarak %15 indirimden yararlanabilirsiniz. Son tarih: 15.03.2015 
Mutlu haftalar ;)

elifkubragencHello everyone!
Today, I’d like the tell everyone about my fav. watch by Daniel Wellingtone. Dw make both woman’s and man’s watches. That’s very special gift for me. i saw Dw in some bloggers page and i always want this black one. i want to thank Daniel Wellington for this perfect gift. 

Here are some pics below i’ve taking the amazing watch. All photos taking by me (; Enjoy the pics. Thanks for reading.

And if u wanna by DW watches => use the code ”elifkubragenc” it will give you 15% off when you ordering from Daniel Wellington website: https://www.danielwellington.com/global ( Until 15.03.15 )  Enjoy Shopping! ;) 

dw1


Processed with VSCOcam with g3 presetdw EKDW-EK

elif kubra genc elif kubra genc (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published.