Kırmızı*Siyah*Beyaz | Red*Black*White

Home / Benim Stilim / Kırmızı*Siyah*Beyaz | Red*Black*White
Kırmızı*Siyah*Beyaz | Red*Black*White

Hafta ortasından herkese kocaman merhaba,

Şubat ayınıda geride bıraktık ve ben kendimi yine ”Zaman! Nasıl hızlısın!” demekten alamıyorum. Hayatın gerçekleriyle yüzleşirken mutlu olmayıda elden bırakmamaya çalışıyorum. Bugün okuduğum bir yazıda mutluluğun kişinin kendisine ayırdığı zamandan geçtiği yazıyordu. ”Mesela bir hobi edinin, çok sevdiğiniz yapmaktan hiç sıkılmayacağınız bir hobi…’ diyordu yazıda. Ne kadarda doğru söylüyordu yazar. Hangimiz özgeçmişini yazarken hobileriniz kısmına düşünmeden uzmanlaştığı bir hobiyi çarçabuk yazdı ki. Ben duymadım! Umarım ben yanılıyorumdur da birçok kişi özgeçmişine ve en önemlisi hayatına mutlu olabileceği hobiler eklemiştir. Neyse, gelelim gecikmiş stil postuna.Kırmızı, siyah ve beyaz uyumunu çok seviyor ve sürekli tercih ediyorum. Bence mükemmel bir uyumu sahip! Umarım beğenirsiniz. 

elifkubragenc

Hi everyone!
This year winter is so cold here. We are still having cold and dry winter also close weather. Sometimes we can see sun (: This day was one of those sunny and cloudy day. Anyway..
i love sharing my personal hijab style. In this look i wore white tunic, amazing red scarf and i had just put a black pelerine on my shoulders. i choose black&white&red. my perfect triple combination in color. And Of course, i  take my fav. watch and black bag. 

Hope you like the style..Thanks for reading, enjoy the photos..xx..

siyah-beyaz-kırmızı

Dw saat

dwkombinellerim

Pelerin // Pelerine : Şühedanur Collection
Beyaz Tunik // White Tunic : Kuaybe Gider
Şal eşarp// Scarf: İpekevi
Saat // Watches : Daniel Wellington


 You can Follow me also : 

instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.