Casual Style

Home / Benim Stilim / Casual Style
Casual Style

Herkesin hayatında bir geçiş dönemi vardır öyle değil mi ? İşte öyle günler geldiğinde, kolunu kaldırmak istemezsin de yapacak çok işin olur hani. Heh böyle günler peşin sıra gelirken ben bu postu yazmadığı, daha doğrusu yazamadığımı farkettim ve buna bir ”Dur!” diyerek, ”Kaldığın yerden hayatına devam etmelisin!” dedim. Zor günler hepimiz için ama bazen öyle taşınamaz duruma geliyorki.. Size daha önce bahsettiğim kişisel gelişim sayfasını okuyorum sürekli. Okumak bir dostun tavsiyesinden bile daha değerli kimi zaman..

Dedim ya, kombinimi çok uzun süre önce yapmış olmama rağmen henüz ekleyebildim. Kırmızı, beyaz ve siyah uyumunu sevdiğimi söylemiştim. Bu kez kalem etekle denedim ve bu günlük kombinimi çok sevdim. Havalar ısınmaya başlayınca sürekli tercih edeceklerim arasına girdi bile. Belki, bu renk etek ile çizgili bir üst giyerek daha spor bir hava katabilirsiniz ama ben düz ekru giymeyi tercih ettim.

Şahane bir hafta olsun hepimiz için..Her şey gönlünüzce olsun..
stylehijabblog

Hi Everyone!
i don’t prefer skirt in my daily life cuz its not comfortable ( i think) But this year! I chance my mind. i find new comfortable skirts. Now i wanna wear all the time (: i love different design and different combination. But today, i made a casual combination.
I think i really love mixing red, white and black. You can read here all my red, white and black combinations.
https://stylehijabblog.com/2015/03/04/kirmizisiyahbeyaz-redblackwhite/
https://stylehijabblog.com/2014/11/25/1719/

Hope you like the style, thanks for reading. 

kuaybe gider

ekgenckuaybe gider
ekgenc

Skirt //Etek : Kuaybe Gider
Shoes // Ayakkabılar : Versace 
Bag // Çanta : Forever New
Watch // Saat : Daniel Wellington
instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.