İlk Baharda Neler Giyeceğiz ?

Home / Genel / İlk Baharda Neler Giyeceğiz ?

Herkese şahane bir hafta sonu diliyorum. Baharın kokusunu aldığımız ama henüz hissedemediğimiz bir zamandayız (: Açan çiçekler ve yalancı güneş bizi kandırmaya devam ederken, ilkbahar / yaz trendleri için bir şıklık listesi hazırlayayım dedim. Kombin yapmak yerine beğendiğim trend parçaları ekledim şemaya.. Pötikarenin vazgeçilmezliği, püskülün devamlılığı, büyük çiçek desenleri, militer stili ve baştan aşağı lacivert giyinme trendi.. Zaman kabanları kaldırma zamanı (: öyleyse sizde kendi stilinize uygun trend raporunu benim gözümden görün diye şemamı şuraya ekliyorum ve mutlu bir hafta sonu olsun diyorum..
stylehijabblogHere is the Spring Summer trends..Houndstooth, tassel, floral motif, military style and Navy’s effects.. i made a list for you guys. i hope you like it.  Enjoy the weekends.
stylehijabblog

ها نحن اعزائي امام فصلي الربيع و الصيف  ..

فصولا الأزهار و الإلهام الممزوج بنكهة الطبيعة التي تجعلك تعود الى ألوان الطبيعة و الطراز العسكري والآثار البحرية .. كلمحة ربيعية سريعة قدمت فيها لكم اعزائي  قائمة قد تزيد من الهامكم و أرجو من الله أن تنال إعجابكم. من ذالكم الحين أتمنى لكم عطلة نهاية أسبوع سعيدة


ilkbaharda ne giyecegiz.

püskül trend

çiçek deseni

militer

navy is new black

Leave a Reply

Your email address will not be published.