Kadıköy Moda’da Hem Coffee Hem Gallery

Home / Genel / Kadıköy Moda’da Hem Coffee Hem Gallery
Kadıköy Moda’da Hem Coffee  Hem Gallery

Herkese kocamaan merhaba,
Gelen mailler ve dm’ler beni öyle sevindirdi ki anlatamam. Gittiğim, gezdiğim, yediğim, içtiğim ne varsa paylaşıyorum. İşte bu paylaşımların her kitleye adım adım ulaşması, okunması ne güzel bir duygudur. Bence İstanbul’da hala keşfedilecek çok güzel, çok özel mekanlar var. Ama siz dert etmeyin ben her daim araştırıp, yazmayı kendime bir görev bildim, keyfinden geçilmeyen bir görev.. (:

Bu hafta  kahvesiyle büyüleyen, sakinliğinliğiyle ve şık dekorasyonuyla gönlümü fetheden Kadıköy Moda’da zengin bir galeri aynı zamanda da Viyana kahvelerinin eşsiz tadını barındıran cafeden bahsedeceğim sizlere..

Tamam belki sahile uzak, tamam belki manzarası yok ama bazen de kafa dinlemek gerek..kitapların dünyasına bırakmak gerek kendini..ya da duvardaki galeriyi incelemek anlam çıkararak.. İşte bu saydıklarımdan da fazlası Page Coffe Gallery!

Cafe, Julius Meinl kahveleriyle ön planda..  Biz Merve ile Large Brauner içtik. Hayatım boyunca hiç bu kadar daha lezzetli bir kahve içtiğimi hatırlamıyorum. Yanında elmalı turtayı denemenizi tavsiye ederim. (;

Bu kahvenin hatırı 40 yıl sürer, gider..

Page Cafe Gallery Adres: Caferağa Mah., Moda Cad., No.121/a Moda-Kadıköy/İstanbul

page coffe gallerypage coffe gallery - moda

page coffe gallery - daktilo

gallerypage coffe gallerycoffeee

Leave a Reply

Your email address will not be published.