Analog Watch Co

Home / Benim Stilim / Analog Watch Co
Analog Watch Co

Herkese Merhaba!
Tam Nisan ayına girdik, bahar geldi derken, tam ”yaşasınnn!” çığlıklarını duyar gibi olduk kiiii kış geri döndü! Mevsimler birbirine karıştı. Herkes heyecanla baharı bekliyor ama bahar gelmemekte ısrarcı. :o 

Benim gibi farklı tasarımları, farklı eşyaları sevenler bu postu çok sevecektir. Çünkü herkesin kolunda görülmüş o saati, herkesin üzerinde görülmüş o ceketi ya da ayakkabıyı giymek yerine değişik olmayı tercih etmiştir (: Yenilikçidir!  Bir çok kadının asla olmaz, giymem! dediğini giyen bir ruha sahiptir ”O” kişi :P Mübalağa bir yana pişti olmayı sevmiyoruz. Hal böyle oluncada çok zor beğeniyoruz. Ama bazı şeylerde var ki görünce kimde olursa olsun yeterki benim olsun dediğimiz :))) 

Şimdi size bahsedeceğim saat, benim olsun kimde olursa olsun yinede benim olsun diyeceğiniz türden ;) Doğadan ilham alınarak yapılmış Bambu bir saat. Öylesine sade ve şık ki! Minimal stile sahipseniz zaten çok beğeneceksiniz.

Pensilvanya’da küçük bir firma : Analog Watch Co!

Kolumda saat olmayınca kendimi eksik hissediyorum ve en güzel aksesuarın saatim olduğunu düşünüyorum. Benimle iletişime geçtiklerinde inanılmaz sevindim. Kutuyu açtığımda ilk kez doğaya bu kadar saygılı bir paket gördüm. Geri dönüşüm özelliğiyle doğa dostu bir marka.

Websitelerine bayıldım! Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Mutlaka bir göz atın derim. Mutlu bir hafta sonu geçirmenizi dilerim. (;

stylehijabblogGood evening ladies and gentlemen.. Here is the perfect watches Analog Watch Co. These watches are designed to be sleek and subtle. Amazing design inspired by nature –  leaves, trees, rocks, trickling water falls.. – They are made by Analog Watch Co. located in Philadelphia. 

This watch  so chic and natural.  If you are sick of having ordinary clothes and accessories, it is literally designed for you!

I feel incomplete when I don’t wear watches. To me, the best accessory is a well-designed watch. I got so happy when they contacted me! When I first opened the watch box, I had been amazed by nature-friendly packaging.

If you want to follow Analog Watch Co, click here. If you are not following me on instagram , just click here.
ANALOG WATCH CO

analog watch co - elifkubragenc

elifkubeagenc- analog watch coelif kübra genç - analog watch coanalog watch co

All Photos Taken By Me

Leave a Reply

Your email address will not be published.