Be Happy!

Home / Genel / Be Happy!

Geçtiğimiz günlerde tüm dolabımı boşaltıp, aynı kıyafetlerden farklı kombinler yapmaya karar verdim ve komik tepkilerim için kendi kendime güldüm. (: Çünkü o kadar çok birbiriyle kombinlenecek kıyafetim varken ben sürekli aynı şeyleri aynı şeylerle giyiyordum. Gömlek pantolon ikilisini ne kadar sevsemde sürekli giyinmekten sıkılıyorum. Yine farklılık istediğim gün oluşturduğum etekli kombinimi paylaşmak istedim. Düz elbiselerimle giydiğim kısa bluzumü bu kez düz siyah etekle kombinledim, üstüne de bir ceket giydim bambaşka bir hava kattı. Bende yaptığım kombinin benzer parçalarını bulup birleştirdim. Sanırım bu dengesiz havalar içinde uygun bir kombin oldu.
Siyahsız kombin yapamıyorum ama siyahla yapılan tüm kombinlerde patlatıcı bir renk olmalı diye düşünüyorum. Bu kombin için patlatıcı rengi siz seçin.(; Umarım beğenirsiniz. Mutluluk en çok ihtiyacımız olan şey. Musmutlu günleriniz olsun..
stylehijabblog

Hi guys!
Last week, i wore like this combination and i wanna share with you. i made a combination via skirt cuz i really bored pants& tunics. You can use different colors or you can take colorful shawl. you know, i love black. but i have to change my mind (:
Hope you love this combination. thanks for reading.. love u..

kombin

Leave a Reply

Your email address will not be published.