Mühürce

Home / Genel / Mühürce
Mühürce

Merhabaa Hediye severlerr!
Yine bir gün hediye arayışındasınız ve marjinal bir fikir ile kitapları çok seven arkadaşınıza, akrabanıza bir hediye almak istiyorsunuz.. İşte bu orjinal fikirlere bir yenisi daha eklendi bugün (:

Çocukken, babam kız kardeşim ve bana özel damga yaptırmıştı. Sadece ismimiz yazılıydı o damgada. Her aldığımız kitabı okur, damgasını basar, kitaplığımıza yerleştirirdik. Sadece ismimizden oluşan bu damganın bir gün bana, benim istediğim logo ile tatlı bir mühüre dönüşüp geleceği aklıma gelmezdi tabi.  (:  Sevgili Elif mührümü tasarlayarak bana büyük bir jest yaptı. Tamda istediğim gibi bir tasarım yapmıştı. Mühürce, Elif’in tasarımını mühüre uygulamış, bana göndermişti. Bu benim için gerçekten çok anlamlı bir hediye!

Hepimizin bir başka yolu var. Ben yazmayı ve daktiloları ne kadar sevdiğimi Elif’e anlatmıştım ve çok güzel bir tasarım ortaya çıktı..Sizde ister kendiniz için mühür tasarlayabilir, var olan logonuzu kullanabilir veya özel hissettiren bir hediye olarak düşünebilirsiniz. (:

Emeğini büyük bir keyifle takip ettiğim Mühürce, sizin hikayenize uygun bir mühür tasarlıyor, isterseniz ikonunuzu seçiyorsunuz, isterseniz hediye mühür hazırlatmanıza olanak sunuyor. Ayrıca web sitelerinde özel tasarımlar mevcut. Takip etmeniz ya da kolayca ulaşabilmeniz için linkleri şuraya bırakıyorum. (:

http://muhurce.com/
https://instagram.com/muhurce

@muhurcemühürmühürce instagram hesabıelifkubragenc - mühürhttps://instagram.com/muhurce/

En sevdiğim kitaplarımı hemen yeni logom ile mühürledim. Mühürce’ye çok teşekkür ediyorum. Tüm fotoğraflar bana ait (: ilk görsel hariç (:
muhurce elifkübragenç

Leave a Reply

Your email address will not be published.