Moda Meyra

Home / Genel / Moda Meyra
Moda Meyra

Herkese Merhaba,

Gün geçtikçe ülkemizde online alışveriş  yapma oranı artıyor. E tamda aradığınız ürünü bir çok tasarımcının ürünlerini bir araya getirerek size sunan, hiç yorulmadan satın alma keyfini yaşatanda alışveriş siteleri..
Bugün bahsedeceğim online alışveriş sitesi : Modameyra 

İstediğin tuniği ya da elbiseyi biliyorsun ama hangi markadan alacağını bilemiyorsan, bir çok beğendiğin tasarımcıyı bir arada bulup seçim yapma fırsatına sahipsin! Düz bir tunik ariyorsundur ama istediğin rengi kimin çalıştığını görmek Modameyra.com da hem keyifli hem kolay. Mağaza gezmenin keyfi yadsınamaz tabi ama  zamandan tasarruf yaparken, sitenin kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Artık seçenekler çoğaldı (: En sevindiğim nokta ise bu! Hala ” keşke olsa da giysek” dediğim bir çok ürün var. Arada sırada twitter’dan istek yapıyorum :P Tasarımcılarla yüz yüze geldiğimde ya da karşılaştığımda söylüyorum istediğim tesettüre uygun kıyafetleri…

Modameyra”nın sitesinden 3 tasarımcı ve  3 elbise seçtim, ürünlerini inceledim. (:

Pınar Akşam : 
Kendine özel stiliyle, zerafetiyle dikkat çeken bir tasarımcı. Kendiside öyle samimi ki tanıştığınızda muhakkak bana hak vereceksiniz. (: Çalıkuşu’nu bilmeyen yoktur. Kitabı okurken de diziyi izlerken de, hayalimdeki elbiselere de dizide kullanılanlara da hep hayran oldum. Bu Pınar Akşam imzalı ”Çalıkuşu” elbise sizce de çok şık olmamış mı ? Ama ben bu elbisenin üzerine fuşya, pudra, ya da sanırım gold rengi şal takmayı tercih ederdim. 

Bir de Pınar hanım mavi,mor, gri renklerde çok şık trenç tunikler yapmış. Çok beğendim. Yazın pantolon üzerine giyerek şık olunabilir. (: Yine  Modameyra.com‘dan inceleyebilirsiniz. 

Pınar Akşam -Çalışkuşu elbise
http://www.modameyra.com/pinar-aksam-siyah-calikusu-elbise

Gamze Polat:   
Bu sene sarınının her tonu trend! Gamze polat Asit sarıyı fırfırla birleştirmiş!.. Modern çizgiye sahip tasarım elbiselerini ve özellikle renk uyumunu çok beğeniyorum. Yazın tek parça şıklık çok kurtarıcı oluyor. Bu asit sarı elbiseyi giy-çık! Ben çok beğendim. Bu yaz bolca elbise tercih edeceğim sanırım. Çünkü bu sene bir önceki senelere oranla daha çok çeşit var (:

gamze polat fırfırlı elbise
http://www.modameyra.com/gamze-polat-oksit-sarisi-stil-firfirli-elbise

Pınar Şems: 
Hem tasarımları hem kendine has tarzı ile farkını ortaya koymuş Pınar Şems.. ”Elbise” denilince ilk olması hasebiyle sanırım aklıma hep Pınar hanım geliyor. Aslında abiye elbiseleri de pek şık ama ben bugün yazın efil efil ve şık olmak isteyenler için bu  hardal ve çiçek elbiseyi seçtim. (;

http://www.modameyra.com/pinar-sems-hardal-cicek-elbise
http://www.modameyra.com/pinar-sems-hardal-cicek-elbise

Umarım beğenmişsinizdir. Hızlıca satın almak için; modameyra.com u tıklamayı unutmayın (;
Sağlıcakla ve şık kalın…

Leave a Reply

Your email address will not be published.