The Heart Of influence

Home / Genel / The Heart Of influence
The Heart Of influence

Merhabaaaaa! (:
Mail kutuma düşen bir güzel haberden, bir güzel işbirliğinden bahsedeceğim sizlere bugün (: ‘merhabaaaa’ nın her a’sının sevinç çığlığı olduğunu düşünürsek ne kadar mutlu olduğumu anlamışsınızdır.  Paris, Fıransa’dan gelen tasarım bir bileklikti beni buncaa mutlu eden..

‘ The Heart Of Influence ‘ bir Fransız markası..
Bileklik benim en sevdiğim takı! Bu bilekliği herhangi bir kombinimde tercih ettiğimde zarif bir dokunuş katıyor. Hem erkekler hem hanımlar tarafından kullanılabiliyor. Ben üç renkli ‘çapa’ detaylı bilekliği seçtim. Fotoğrafları çekerkende pek keyif aldım (:

Koleksiyonda aslında son zamanlarda hayli kullanılan ‘çapa’ fazlasıyla var. Ama tabi çapa dışında seçmek istediğiniz detayları seçerek size özel bir bileklik oluşturabiliyorsunuz. Zaten siteyi incelerken ‘shop’ kategorisine baktığınızda bir çok çeşitle karşılacaksınız.

instagram page : https://instagram.com/theheartofinfluence
Web : http://www.theheartofinfluence.com

stylehijabblog
Hellooo Folks!
As you know i’m huge bracelet fan and today, i’d like to tell everyone about The heart of influence. They make both woman’s and man’s bracelet made in France. i’m very happy to wear and write this company.

They sent me ”Sailor” bracelet w/ lovely note. To me, A note meaning ”you are special”.. if i send a gift, i always write notes. Thanks to Nicolas for this nice note..

You can choose ur style in www.theheartofinfluence.com or you can follow them on instagram page : https://instagram.com/theheartofinfluence
Thanks for reading, i hope u love it (: Enjoy the photos.
Elif 

 

thiThe Heart Of Influence

The Heart Of Influence The Heart Of Influence

theheartofinfluence - elifkubragenc

Leave a Reply

Your email address will not be published.