U. S. Polo Assn.

Home / Genel / U. S. Polo Assn.
U. S. Polo Assn.

Hafta ortasından herkese kocaman bir  merhabaaa,

Kendi stilini, duruşunu modayla buluşturmuş U.S. Polo Assn. spor giyim denilince akla ilk gelen isimlerden. Basic tüm parçaları bulabileceğimiz bir marka..

12 Mayıs günü, U. S. Polo Assn. markasının 125. yaşını biz bloggerlar çok keyifli bir atölye çalışması ile  Ortaköy’de Feriye Lokantasında kutladık. Sevgili Günseli Kato ve Polo’nun baş tasarımcısı Alev Ciliv Polo logosundan ve sunulan diğer Polo ürünlerinden bahsettiler. Günseli Kato minyatür bir dokunuş yapmıştı Polo’ya..

Sonra başladık ünlü minyatür sanatçısı Günseli Kato‘nun tasarladığı Polo logosunu kendi renklerimize göre boyamaya.. Daha tişörtlerimizi boyamaya başlamadan söylemişti Günseli hanım: ” Zaman hızlıca geçecek ve çok keyif alacaksınız boyarken..” diye. Gerçekten de öyle oldu. Pötikare örtülerimizin üzerinde bizleri bekleyen boya malzemelerimiz ve boyanmak üzere bekleyen Polo’nun yeni logosu vardı. Bir atı gümüş bir diğerini altın renkte hayal edip başladım boyamaya, karşımda Boğaz manzarası, elimde paletim, fırçam ve limonatam.. (: daha ne olsun! Bol bol fotoğraf çektim. Umarım beğenirsiniz.

Böylesine keyifli bir etkinlik için çok çok teşekkürler (:

US Polo Lansman

elifkubragenc- US Polo Lansman US Polo Lansman US Polo Lansman US Polo Lansman US Polo Lansman Polo - Elif Kübra Genç

Leave a Reply

Your email address will not be published.