Trenchcoat

Home / Benim Stilim / Trenchcoat
Trenchcoat

Merhabaaa!

Bahar geçişlerinin kurtarıcısı trençkot; jeanlerle, gömleklerle hem sıra dışı hem şık olmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Trençkot modası geçmiyor! Ve ben bu yüzden çok mutluyum (:

Trençkot giymeyi çok seviyorum. Spor giyimin ana parçası bence. Ama uzun trençkot bulmak gerçekte de zor! :/ Neredeyse bahar aylarına girdiğimizden beri bana trençkot soruları yağıyor, yolda gören durduruyor (: ”Nereden bulabilirim yahu!” diyor.

Stil, siz onu kendinize yakıştırdığınızda var aslında! Ben kendime yakıştırdığım renkleri ve boyları seçiyorum. Mesela uzun ceket ve uzun kaplar hem stilimi yansıtıyor hem olması gerektiği gibi! Şimdi gelelim Kevser Sarıoğlu’nun stiline. ” O ” uzun,robadan elbiseler, uzun ve renkli feraceler seviyor, yapıyor ve satıyor. İnternetten online olarak satın alabileceğiniz, istediğiniz renk feraceler, kaplar hem günlük kullanıma uygun hemde özel bir yerde altına giydiğiniz kısa boy stilettolar ile şıklığınızı tamamlayabileceğiniz şekilde..

Bir de kendisininde sıkça kullandığı trençkotları varki hem uzun hem şık hemde tesettüre uygun!
Genellikle kahve, krem tonları yaygın trençkotlarda ama Kevser hiç yapılmayanı yaparak asil bordo rengini trençkot üzerinde hayal etmiş ve gerçekleştirmiş. .
Fotoğraflar için Merve Atıcı‘ya sonsuz teşekkür.. :*

stylehijabblogHi everyone!
Hope u r fine. Sometimes i have no time to write English. i am so sory about that.
Today i want to tell you about my friend’s brand : Kevser Sarıoğlu
She always tell me ‘Wear my designs!’ and finally, i wore Kevser’s Trenchcoat. i prefer jean and Sperry Top Slider shoes with Kevser’s Trenchcoat. Hope u like it! i will wait your lovely comments. 
You can also follow her instagram : https://instagram.com/kevsersarioglu
Thanks for reading.
Elif.TRENÇKOT - ELİFKUBRAGENC

TRENÇKOT - ELİFKUBRAGENC - KEVSER SARIOĞLUTRENÇKOT - ELİFKUBRAGENC - KEVSER SARIOĞLUtrenchcoat TRENÇKOT - ELİFKUBRAGENC - KEVSER SARIOĞLU

Trenchcoat // Kevser Sarıoğlu 
Shoes // Sperry Top – Sider

Photos : Merve Atıcı Yıldırım

You can also follow me on instagram:
instagram

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.