Chic List :Graduation – Mezuniyet Yemeği

Home / Genel / Chic List :Graduation – Mezuniyet Yemeği
Chic List :Graduation – Mezuniyet Yemeği

Herkese Merhaba,

Mezuniyet zamanı yaklaşıyor. Benim mezuniyetim üzerinden epey zaman geçmiş. Darısı yüksek lisans ve doktora mezuniyetime diyorum o zaman.. :D  Bazı zamanlar asla unutulmaz ya işte öyle bir gündür mezuniyet günü… Beni bu yazıyı yazmaya heveslendiren değerli takipçilerim aslında. Mezuniyet kıyafeti arayan ve o özel gecede en şık kendisi olmak isteyen..

Mezuniyet yemeği ve kep atma töreni  genellikle farklı zamanlarda yapılır. Bu yüzden kep töreni için ben rahat giyinmenizi öneririm. Ben o kadar rahattım ki o zamanlar takıntılı olduğum Converse ayakkabılarımla gitmiştim kep atma törenine. Şimdi düşünüyorumda uzun, rahat bir elbise de giyebilirmişim cübbe üzerine..
Bugün mezuniyet telaşesi içinde olsam tek renk ile şıklığı seçerdim. Rengarenk olacak salonda ton sür ton ve ya renk çeşitliliğini kullanmadan kombin yapardım. Neden bilmiyorum (: şimdi içimden öyle geçti. Öyle de  güzel bir kombin çıktı. Ben bu kombini size örnek olması için yaptım ama yakın zamanda seçtiğim mezuniyet elbiselerini de ekleyeceğim (; Bence bu kombin tamda mezuniyet yemeğine uygun.. Umarım beğenirsiniz.

Umarım mezuniyetiniz unutulmaz olur.
Mutluluk sizinle olsun.. (:
stylehijabblogHi everyone!
After a lovely season, we started to think about graduation dress. A long time ago has passed over my graduation. Time is very fast. i write this blog post for my followers. There are many questions regarding graduation in my mail box and social media dm. So i decided to make this combination. i hope you like it.
Elif.

Mezuniyet kombin- elifkubragenc

Leave a Reply

Your email address will not be published.