STİLİN NE ?

Home / Genel / STİLİN NE ?
STİLİN NE ?

Merhabaa!

Benim gibi her kıyafetine eşi benzeri olmayan mücevher gibi davrananlar için modayı, stilleri kendi dilimden yorumlamaya çalıştığımı biliyorsunuz (: Bazan kendi stilimle kimi zaman kombinlerimle yazılar yazıyor ve tıklanma oranımdan da hayli keyif duyuyorum. Bir moda perisi miyim ? Hayır! (: Ama hoşuma gidiyor işte..

”Trendler gelip geçici! Ama stil kalıcıdır.!” diyorum ve size bir şablon yapıyorum. Kendi stilini bulduktan sonra sana yakışanı giydiğinde bütünleşiyor her şey. Ne alacağını bilerek alışverişe çıkmak, üzerine yakışanı dolabındakilerle kombinlemek pek de zor değil.

Benim gibi düz kesimleri seviyorsan minimal, çiçekli entarilerden vazgeçemiyorsan vintage bir stilin olabilir. ”Dantelsiz yaşayamam, şalımda bile dantel var benim!” diyorsan feminen kadınsın! ;)  Trençkotsuz bir sonbahar düşünemiyorsan sportif giyinmeyi seversin..

Peki senin stilin hangisi ? (:

stylehijabblogHi everyone!
i hope everything is fine. .
what’s your style babies! Minimal, bohemian, sporty, denim lover, casual or feminen.. 
i made a style tribes list for you (: choose your style from my list. you know i always love to make like these list. i hope you can find your style. i’ll wait your lovely comments. Bye.
Elif. 

elif kübra genç - stilin ne ? elif kübra genç - find your style

Leave a Reply

Your email address will not be published.