Woodstone Gözlüğüm

Home / Benim Stilim / Woodstone Gözlüğüm
Woodstone Gözlüğüm

Efendim yine farklı bir dizayn, yine orjinal bir ürünle geldim bugün. Farklılığı sevdiğimi biliyorsunuz. Son zamanlarda ahşap detaylara karşı daha bir ilgim var. Bir doğa sever olarak stilime yansıtmayıda seviyorum.  Ahşap detayları ve ahşaptan yapılmış aksesuarları kullanmaktan büyük keyif alıyorum.

İşte onlardan bir tanesi  Woodstone  ahşap detaylı güneş gözlüğüm!
Sizde ba-yı-la-cak-sı-nız! ♥

İki saat meraklısı arkadaşın yurt dışında bazı ülkelerden ilham alıp, profesyonel olarak kurdukları ahşap materyallerden yapılan saat ve gözlükleri sundukları bir marka. İşe koyuldukları ilk günden bu yana orjinallik, sadelik ve doğal yaşam tarzını savunan bir marka olmakmış. Doğal materyaller ile bence harika şeyler ortaya çıkarmışlar. İnstagram hesabında  ahşap detaylı gözlüğü görür görmez aşık olduğumu itiraf edeyim. Kargoyu aldığım anda, hayatımda taktığım en güzel gözlük olacağını  tahmin etmiştim. Artık geriye nasıl fotoğraflayacağım, nasıl kombinleyeceğim düşünceleri kalmıştı (: çok değil, geçen haftaydı. Gözlük almak sanırım en zorlu seçimlerden biri benim için. Hiç abartmıyorum ilk kez taktığımda tereddütsüz beğendiğim gözlüğüm oldu.. 

Doğaya saygılı kılıfıyla gönlümü fethetti Woodstone (: Öyle ki her satılan ürün için Türkiye’de bir ağaç dikiyorlar. Web dizaynını ve özellikle gül ağacından yapılmış saatleri de çok beğendiğimi belirtmek isterim. İncelemek için burayı tıklayabilirsiniz..
stylehijabblogHi everyone! Hope you’re enjoying the weekend!
i just wanted to say quick hello and share my amazing Woodstone glasses images.  it’s not really a secret that i have a wood designs. i picked up this gorgeous wood glasses from Woodstone and i’ve been inseparable ever since. 

To me, the best accessory is a well-designed watch and  of course sunglasses. (:

if you want to buy or follow them, click here.

How do you feel about these designs ? How do you wear it ?
i will wait your lovely comments. ♥
Elif. 

Elif Kübra Genç - woodstonewoodstone - blogger woodstone4woodstone

All photos taken by me except the first one!

İletişim // Contact :

http://woodstone.com.tr
https://instagram.com/woodstone_wooden_watches
https://www.facebook.com/thewoodstone
https://www.pinterest.com/woodstonewatch

Leave a Reply

Your email address will not be published.