Diana F+ Workshop

Home / Genel / Diana F+ Workshop
Diana F+ Workshop

Herkese Merhaba,

Dün çok keyifli bir workshopa katıldım. Anlatmazsam olmaz, paylaşmazsam olmaz.. ♥

Hafta sonu instagramdan paylaştığım görsellerden sonra bir çok mecradan makinanın markası ve kullanımı hakkında sorular aldım.  Çektiğim fotoğraflarda gördüğünüz tüm makinalar : Diana F+  – Ben şaşırıp bazı takipçilerime ”Diana 7” demiş olabilirim :D nereden aklıma takıldı hala çözemiyorum (: – Neyse..

Fotoğraf tutkunlarını heyecanlandıracak bir makina Premses Diana! ( Premses benim uydurmam tabi ) Oyuncak gibi de hafif :o Tüm özellikleri kullanıldığında eminim şahaneler çekiyordur. Biz workshopta çektiğimiz fotoğrafları henüz göremedik tabiki. Filmleri tab ettirmek için bıraktık. Ama çıktığında mutlaka sizlerle paylaşacağım.

80’lerdemiydi 60’lardamı tam tarih bilemedim ama üç arkadaşın Prag seyahati sırasında 2.el dükanında keşfettiği Lomo Compact Automat  tüm seyahatlerine eşlik etmiş, çıkan sonuçlardan pek memnun kalmışlar. Çıkan renklerden makinanın namı kulaktan kulağa yayılmış.

Makinayı elinize aldığınızda inanılmaz hafifliği şaşırtıyor.  (: Üstelik çektiğiniz fotoğrafları göremiyor oluşunuz ayrıca heyecan verici. Filmleri tab ettirmek için beklemek biraz zor olsada eminim sizde heyecan duyacaksınız. Keyfi de burada bence ;)

Şimdi internetten bulduğum bir tanıtım videosunu sizinle paylaşıyorum. Böylece daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bu arada 21 Haziran’da bir workshop daha var. Katılmak isterseniz linki de şuraya bıraktım (:
http://www.lomography.com.tr/magazine/311958-workshop-110-fotografcilik-21-haziran-pazar

Tüm fotoğraflar bana ait, kolumdaki saatten ve kınamdan anlayacağınız üzre. (:   Bi son fotoğrafı @elifhanimcik tek hamle de çekti (; 
Sevgiler
Elif.

 

diana f - lomolomo -diana f - lomoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.