Modameyra’dan Seçtiklerim. .

Home / Genel / Modameyra’dan Seçtiklerim. .
Modameyra’dan Seçtiklerim. .

Herkese Merhaaba,

Mübarek Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Herkese hayırlı, huzurlu bir Ramazan diliyorum. Ramazan’ı en hayırlı şekilde geçirmek ümidiyle..

Mezuniyet elbisesi telaşı bitmiş olsada önümüz yaz! davet ve düğün sezonu açıldı demektir. (: Birde  ”Ramazan Bayramında ne giyeceğiz? ” telaşı var tabi. Neyseki tesettür giyimde artık şık giyinmek öyle çok zor değil.. En güzel yanıda tabiki internetten online olarak alıyor olabilmek. Daha önce size şu yazımda Moda Meyra’dan bahsetmiştim. Bugün yine sizler için şahane elbise modelleri seçtim. Hatta içlerinden bir tanesini 1-2 hafta sonra üzerimde görebileceksiniz (: 

 Moda Meyra online internet sitesi  profesyonel bir ekibe sahip. Daha önce seçtiğim modelleri beğenip,  siteden sipariş veren takipçilerimden bir çok e-mail ve teşekkür aldım. Yurt dışından bile sipariş verdikleri elbiseleri 3 gün içerisinde ellerinde olmuş. (: Ne mutlu sizleri mutlu eden bana..

Dolabımın vazgeçilmezi kesinlikle :  Elbiseler!

Muslima Wear elbiseleri müthiş güzellikte! Soft renklerin yanı sıra baskın maviler, nakış detaylar mevcut..Zaten zor beğenen biri olarak  siteden elbise seçerken oldukça zorlandığımı belirtmek isterim.

müslima wear - elifkubragenc
Muslima Wear

Şu puantiyelerin güzelliğine, şu detayların inceliğine bir bakın (:

Minelaşk - elifkubragenc
http://www.modameyra.com/minel-ask-bej-manolya-elbise
mevra - elifkubragenc
http://www.modameyra.com/mevra-desenli-silvia-elbise

 Etnik desenli elbise tam bayramlık bence..(:

dilekekiz - elifkubragenc
http://www.modameyra.com/dilek-etiz-desenli-etnik-elbise

Seçtiğim tüm elbiseleri www.modameyra.com ‘dan satın alabilirsiniz.
Tabii birde düğün, nişan sezonu açıldığına göre abiye arayışınız devam ediyorsa ; Moda Meyra’nın websitesinden şık abiye modellerine göz atmanızı öneririm.
Sevgiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.