Sosyopix’le anılarıma dokundum. (;

Home / Genel / Sosyopix’le anılarıma dokundum. (;
Sosyopix’le  anılarıma dokundum. (;

Merhabaaaa ♥

Bebekliğime dair çok fazla fotoğrafım yok. Büyüdükçe, kız kardeşimle nasıl oldu ne oldu da o eski makina elimize geçti birbirimizi fotoğraflama tutkusu oluştu bilmiyorum. Üstelik biz küçükken dijital hiç bir makina yoktu. Henüz dıt dıt dıtt diye öten internetimiz vardı,  hepsi o (:  Fotoğraf çekme, çektiği fotoğrafları tab ettirme delisi olarak yani amatör bir fotoğrafçı olarak bu işi bir oyuna dönüştürmüş olduğumu itiraf edebilirim. Çünkü o zamanlar çektiğin fotoğrafı  göremiyorsun ve tab ettirdiğinde sürpriz bir sürü kare ortaya çıkıyordu. 
Bi ara o kadar abartmıştım ki, tab ettirmek için fotoğraf çekiniyor, tarih atıp kutusuna koyuyordum. :o
Gün geçtikçe ekranlarda, telefonlarımızda ve bilgisayarımızda kalan onlarca fotoğraf tek bir hata ile yok olup gidiyor. İşte bu yüzdendir benim de tab ettirme hastalığım (:

Fotoğraflarda gördüğünüz gibi Sosyopix’in nazik hediyesi anılarımdan oluşan mini fotolar. Peki neydi ki bu Sosyopix ?

Sosyopix, instagram ve Facebookta paylaştığınız fotoğrafları  foto kartlar, mini fotolar, albümler, posterler haline getirebiliyor.Kurucuları Sosyopix için; ” Facebook ve İnstagram fotoğraflarınızın dokunulabilir hali” diyor.

Hediye seveler menüsüne yazı girmeyeli baya olmuştu. İşte şahane bir hediye! Bi düşünsenize en sevdiği fotoğrafları sosyal ağlarda paylaşmış biri onları elinde tutunca eminim çok hoşuna gidecektir. (;
İncelemek isterseniz Sosyopix burada!

sosyopix - elif kübra genç5 sosyopix3 sosyopix
Tüm fotoğraflar bana ait (;
♥ Sosyopix’e değerli hediyeleri için çok teşekkür ediyorum. ♥

instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.