Blue Bunny

Home / Genel / Blue Bunny
Blue Bunny

Herkeslere kocamann bir merhabaaaa,

Bayrama sayılı günler kala işte buradayım! Sizi ‘Mavi Tavşan’ la, mavi tavşanı çizen iki başarılı isimle tanıştırmaya geldim.

Sevgili Rana ve Canan’ı instagramdan uzun süredir takip ediyordum, Sopsy’den satış yaptıklarını biliyor ve alacağım ürünleri sık kullanılanlara ekliyordum. ♥ Ah hepsi o kadar güzel çizimler ki.. Bir türlü vakit bulupta sipariş veremediğim için üzülüyordum, onlar bana ulaştı. Ne mutlu ki hislerimiz karşılıklıymış. :D Efendim sözü uzatmaya luzum yok bu iki arkadaşın sayfası tatlı görsellerden geçilmiyor. İçiniz mi karardı açın o toz mavi, o pastel renklerin içinize işlemesine izin verin. ;) O kadar diyorum yani.. 

Tişörtlerin üzerine kendi elleriyle yaptıkları çizimlerini basıyorlar, birbirinden şahane desenlerini kupa ve telefon kılıflarına işliyorlar.

Ben tişörtümün üzerine bu tombul mavi kuşu seçtim. Çünkü bana çok çok sevdiğim rahmetli cici kuşumu hatırlatıyor. Her ne kadar o sarı olsada ve tombik olmasada, evcil tüm kuşlar bana ‘cici kuşu’ hatırlatıyor. Evet evet adı cici kuş (: çünkü çok cici bir hayvandı. Üniversite zamanlarımda eve gelmemi bekler, sandalyemin başında dururdu. Hiç kafese girdiğini hatırlamıyorum. Hep omuzumda ya da göbeğimde otururdu. Sürekli de kendi ismini söylerdi. Cici kuş, cici kuş, cici kuş . . . O’nu çok özlüyorum. Avuçlarımda öldü. Şimdi yazarken bile nasıl duygulandım anlatamam. :(((

Neyse bu kadar yeter! Detaylı anlatamayacağım, yoksa şurada çocuklar gibi hüngür hüngür ağlayacağım. . .

 Siz, Mavi Tavşanı Takip edin. .  . Şahane kareler yakaladık.

blue bunny 2 blue bunny 1Kutusu ayrı güzel, kendisi ayrı güzel tişörtüm :) Daha giymeye bile kıyamadım.. 
rana and canan

Mavi tavşan sizin de kapınızı çalsın. Size böyle tatlı tatlı el emeği ciciler getirsin istiyorsanız ;
aşağıda ki linklere tıklayabilirsiniz. . (; 

http://www.bluebunny.sopsy.com/
https://instagram.com/bluebunny.blue/

Leave a Reply

Your email address will not be published.