Farmasi Ürün Deneyimim

Home / Genel / Farmasi Ürün Deneyimim
Farmasi Ürün Deneyimim

Merhaba,

Şahane bir tatilin ardından herkese kocaman bir merhaba diyerek başlamayı çok isterdim ki maalesef böyle olmadı. Heyecanla beklediğim tatilimin yarısı ardı arkası kesilmeyen hapşuruk ve öksürük nöbetleriyle geçti. Ama ben yine denizden çıkmadım.  (: Hastalığa inat her günü kulaç atarak geçirdim. Her şeye rağmen bol dinlenmeli, keyifli bir tatil geçirdim. Sağlık olsun diyorum ve size ilk kez denediğim Farmasi ürünlerinden bahsetmeye başlıyorum. Bir kozmetik bloggeri değilim ama çok beğendiğim ürünleride yorumlamak istedim. Kozmetik bloggeri da olsam fena olmazdı hani.  (;

Farmasi ile instagramdan bana ulaşan Fatma hanım sayesinde tanıştım. Tatilde çektiğim fotoğraflardan birinde takipçilerimden Farmasi kullananların yorumlarını yazmalarını rica ettim. Kötü yorumla karşılaşmadım bile. Herkes pek memnun. (:

Eveeeet! Gelelim deniz manzaralı farmasi incelememe . .

CC Krem

İlk olarak en beğendiğim üründen başlamak istedim. CC kremin kıvamı, kapatıcılığı tam istediğim gibi. Kesinlikle pütürlük yapmadı. Tenim açık olduğu için en açık tonunu tercih ettim tabikii ve tenimle uyumunu çok sevdim.

farmasicc krem farmasi cc crem deneme- blogger

farmasi cc cream

Kajal Eyeliner

Eyeliner olmazsa olmaz! (; Kullanımı kolay bir ucu var. Kolay kuruyor ve kesinlikle bulaşma yapmıyor. Beni etkileyen yanı ise uzun süre kalıcı olması. Özellikle bir takipçim Kajal serisinden pek mutlu olduğunu yazmış. Denemeye değer bir ürün (;

farması eyeliner 1
farmasi 2

Aynı sefa yağı kremi

Aynısefa kreminden bahsetmeden önce aynısefa bitkisinin nelere iyi geldiğinden şöyle bir bahsedeyim. Öğrendiğime göre ülkemizde yetişen bitkiler arasındaymış ve nergis, portakal nergisi vs.  olarak adlandırılabilirmiş.

Aynı sefa çiçeği derideki problemlere, zamanın cildimizde bıraktığı izlere, lekelere karşı etkili!  Bünyesinde A ve E vitamini içeren bitki, kilo alıp verdikçe oluşan çatlaklara, hamilelik çatlaklarına, el ve yüz çatlaklarına çok iyi geliyormuş. Cilt kızarıklıklarının giderilmesinde, bebek pişiklerinde de etkili bir krem. Ben tatil sonrası kızaran kollarımda denedim. Gerçekten de farkı hissedebiliyorsunuz.

Aynı sefa özlü merhem ciltteki yara, çatlak izleri ve leke görünümünü azaltıyor ve güneşten kaynaklı deformelerin iyileşmesine yardımcı  oluyor.

aynı sefa
Çay ağacı Yağlı el ve vücut Kremi

Çay ağacı kremini denemek henüz nasip olmadı. İçeriğinde havuç yağının besleyici özelliği bulunduğundan pul pul dökülme ve deri çatlakları sorunlarınızı çözmenizde etkiliymiş.

Çay ağacı Yağlı el ve vücut Kremi ;

* Silvilceler için çok etkili.
* Mantar tedavisinde,
* Vücudunuz her hangi bir sebeple yandığında kullanabilirsiniz.
* Kesik yaralarının  tedavisinde ve bu yaraların kapanmasında etkilidir.
* Ayak kokularına, morluklara, pişiklere ilk yardım için kullanılabilir.

Çay ağacı bir çok ağrıları hafifletmeye yardımcı! Çay ağacı kremi ve diğer tüm farmasi ürünleri ile ilgili bilgi almak için iletişim bilgisinden Fatma Hanıma ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ben öğrendiklerim doğrultusunda bilgi vermeye çalıştım. Sizde eğer çok beğendiğiniz farmasi ürünü tavsiye ediyorsanız bana yazın! (;

İLETİŞİM :

Fatma Arslan
www.farmasi.com.tr
Gsm : 0(532) 456 46 35
instagram : instagram.com/missfarmasiturkey/

Leave a Reply

Your email address will not be published.