Tatile Nereye Gitsek ?

Home / Genel / Tatile Nereye Gitsek ?
Tatile Nereye Gitsek ?

Merhabaaaa!

Bu sene yine her sene olduğu gibi tatil hiç bitmesin, denizden hiç çıkmayayım istedim! 
Benim için tatil demek enerji biriktirmek demek, kumsalda uzanıp hiç bir şey düşünmemek demek, sadece o anı yaşamak ve keyfine bakmak demek ve en önemlisi denize rahat rahat girebilmek demek.. (;

Günümüz modern medeniyetine aykırı, kendi muhafazakar yaşantımıza uygun tatil beldelerini sizler için inceledim, deneyimledim..

Buyurunuz…

1. Armutlu Tatil Köyü – Yalova

Hemen hemen her sene gittiğim ve Başakşehir’in denizli hali olarak adlandırdığım tatil köyünü ilk sıraya aldım. . Geçtiğimiz senelerde blogda detaylı olarak yer vermiştim. Buradan okuyabilirsiniz.

 http://www.ihlasarmutlu.com

2. İnanç Otel – Bodrum

Sosyal medyayı pek iyi kullanan, çoğu zaman tüm fotoğraflarıma beğeni ve yorum yapan bir tatil köyü. (: Yani benim aklımda öyle kalmış  :P
Kocaman bir havuzu var ve %100 helal mutfağa sahip, doğa içerisinde bir cennet İnanç Otel. Ama maalesef bayanlar plajı bulunmuyor. Web sitelerinde kalacağınız tarihleri seçip hızlı fiyat hesaplaması yapabileceğiniz sayfası bulunuyor. Buradan bakınız. 

bodrum- inanç otel

http://www.inanchotel.com

3. Rizom Tatil Köyü – Yalova

Yalova’da denize sıfır bir tatil köyü. Eğer benim gibi denize rahat rahat girmeyi sevenlerden iseniz bu tatil köyü size göre değil. Çünkü denizi karma. Aileniz ile birlikte haşema giyerek kullanabileceğiniz plajı ve 2 adet havuzu bulunmakta. 3 öğün açık büfesi ve haftada bir gün aktivite sunuyorlar diye biliyorum. Ama yine de bayanlar plajı olmadığından beni pek çekmiyor.

Rizom Tta

http://www.rizomtatilkoyu.com

4. Caprice Palace – Didim

Termal olmasıyla birlikte yaz, kış her mevsim tatil özelliği taşıyan Caprice Palace, Akdeniz ve Ege’nin kucaklaştığı şehirde! Bodrum hava alanına 75 km, İzmir Adnan Menderes hava limanına ise 150 Km uzaklıkta…

Caprice Palace

http://capricethermalpalace.com/

5. Angel’s Penunsula – Marmaris

Maalesef henüz deneyimleyemediğim bir cennet! Marmaris’in kucağında şahane bir tatil beldesi..Bayanlar için özel plajı ve arkadaş grubuyla gittiğinizde kalabileceğiniz villaları bulunmakta. Tek kelimeyle muhteşem! (:

marmaris- angels peninsula
http://www.angelspeninsula.com/tr

Bu tatil beldelerinin dışında,
Akdeniz için; Alanya’da Adenya Otel, Bera Hotel, Kaş’ta – Dilruba
Marmara’da tatil için; Uludağ Büyük Otel, Şile’de Dört Mevsim tatil köyü,
Karadeniz’de; Sky Tower Otel ‘i
araştırabilirsiniz.

Hem bedeninize hem ruhunuza hitap edecek keyifli ve bol dinlenmeli tatiller diliyorum. (:

*Fotoğraflar internetten, tatil köylerinin web sitelerinden alınmıştır. 

instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.